Valerie Loureda ir Joanna Jedrzejczyk | Instagram.com nuotr

Valerie Loureda ir Joanna Jedrzejczyk | Instagram.com nuotr

 Šeštadienį netoli Las Vegaso esančioje „T-Mobile“ arenoje (JAV) UFC minimalaus svorio kategorijos pasaulio čempionės diržą pirmą kartą apgynė 30-metė kinė Weili Zhang.

Įspūdingoje 5 raundų kovoje kinė nugalėjo ilgametę čempionę 32-ejų metų lenkę Joanną Jedrzejczyk. Teisėjai po kovos nebuvo vieningi. Vienas iš jų pergalę skyrė lenkei (49:48), bet kiti du – kinei (48:47 ir 48:47). Vienas iš teisėjų netgi du raundus įvertino labai retai UFC pasitaikančiu rezultatu – 10:10. Jam nebuvo kur dėtis, abi moterys demonstravo tokią kovą, kuri jau dabar vadinama geriausia per istoriją.

Daug smūgių į galvą praleidusi J.Jedrzejczyk kovą baigė šiurpiai ištinusia kakta. Kai kurie internautai jos išvaizdą ėmė lyginti su ateiviu. „Trolių“ atsirado tiek daug, kad lenkės komandos draugė Valerie Loureda nusprendė nebetylėti ir kreipėsi į internautus.

„Jums reikia nustoti šaipytis iš Joannos. Tai nepateisinama. Ji kovėsi kaip tikra karė ir padarė viską, kad jūsų išleisti pinigai atsipirktų. Nebuvo jokio graplingo, jokių imtynių – tos merginos stovėjo viena prieš kitą ir keitėsi įspūdingomis smūgių kombinacijomis. Jūs turite rodyti daugiau pagarbos šio sporto moterims ir tam, ką jos daro.

Požiūris turi pasikeisti. Niekas nesupranta, kaip sunku būti moterimi šiame sporte ir kaip tai vargina organizmą. Po to, kai ji jums padovanojo geriausią kovą istorijoje, jus kritikuojate ją dėl išvaizdos? Aš įsiutusi. Ji tikra gražuolė ir labai kieta mergina. Joanna atsigaus ir atrodys dar karštesnė nei anksčiau. Tikiuosi, kad ji visus jus priblokš“, - rašė V.Loureda.

Pati V.Loureda yra kylanti MMA žvaigždė. Ji šiuo metu turi kontraktą su „Bellator“ organizacija, kur laimėjo abi savo kovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

mmm
2020-03-15 17:12:29
TheFrankenstain was born.
Atsakyti
Bla bla bla
2020-03-11 10:10:00
Kazkaip paskutiniu metu lenkaitei nelabai sekasi nors siaip labai techniska smugiuotoja ir manau kovoje su kine ji buvo apvogta ;) isvaizda na jo kurioziska po kovos bet tikriausiai isvaizda kovos metu maziausiai rupi.
Atsakyti
white mamba
2020-03-11 07:56:09
ufonautas ta lenke :D jeigu nesugebejo kazokios ciurkos iskinkyt, tai pats metas kabint sportbacius ant vinies :D
Atsakyti
Gedas
2020-03-10 21:16:29
Pati sakydavo savo varžovėm prieš kovą Boogeywoman (Baubas) is coming for you . Na tai dabar ir atrodo kaip tikra boogeywoman
Atsakyti
aa
2020-03-10 21:00:51
:DD
Atsakyti