Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ treneris Ole Gunnaras Solskjaeras teigia, kad jis jau yra numatęs, ką jis ir klubo vadovai veiks artėjančiame žaidėjų perėjimo lange.

„Raudonųjų velnių“ strategas teigia, kad jis ilgai tyrė savo dabartinę komandą ir yra gerai apgalvojęs, kokius futbolininkus bandys pasikviesti.

Treneris taip pat atskleidė, kad jis su klubo vadovais brandina planus ne tik šiai vasarai, bet keliems perėjimo langams į priekį.

„Mes ilgą laiką analizavome savo komandą ir kokius futbolininkus galime pasikviesti. Norime susiplanuoti kelis perėjimo langus į priekį. Negalime į viską reaguoti tik gegužės mėnesį, manydama, kad štai dabar turime kažką padaryti.

Žaidėjai gali tapti prieinami netikėtu laiku, tad mes turime būti tam pasirengę ir žinoti, kad viskas gali įvykti labai greitai“, – teigia O.G.Solskjaeras.

Šią žiemą „Manchester United“ į savo gretas pasikvietė du žaidėjus: iš Portugalijos už 55 mln. eurų nupirktą Bruno Fernandesą ir iš Kinijos išsinuomotą Odioną Ighalo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Ole vanga
2020-03-11 09:36:02
Matote jis jau dabar zino kokio zaidejo jam reiks po 3 sezonus....wow cia tai jau aiskiaregio sindromas.
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton