Julija Stoliarenko | „Twitter“ nuotr.

Julija Stoliarenko | „Twitter“ nuotr.

 Kanzas Sityje (JAV) įvyko „Invicta FC: Pheonix Series 3“ moterų mišrių kovos menų (MMA) turnyras, kuriame įspūdingą pergalę šventė ir šios organizacijos čempionės titulą iškovojo 26-erių metų lietuvė Julija Stoliarenko. Po kovos narvas buvo nudažytas krauju, o jo viduryje buvo paskelbta, kad J.Stoliarenko nugalėjo 24-erių metų amerikietę Lisą Verzosą skirtingu teisėjų sprendimu (48-46, 46-49, 49-46).

MMA gerbėjai ir ekspertai liko sužavėti šia kova ir teigia, kad tai buvo viena iš įspūdingiausių „Invicta FC“ organizacijos dvikovų bei siūlo nepamiršti šios kovos tada, kai bus renkamos geriausios metų dvikovos.Po kovos J.Stoliarenko Kanzas Sityje sveikino ne tik „Bellator“ organizacijoje kovojantis lietuvis Julius Anglickas, bet ir buvęs UFC čempionas Maxas Holloway.

„Instagram“ tinkle lietuvei sveikinimo žinutes siuntė net ir Kelvinas Gastelumas, nors J.Stoliarenko buvo jo komandos priešininkė „The Ultimate Fighter 28“ sezone. J.Stoliarenko sveikino ir UFC kovotoja Lina Lansberg, ir Rose Namajunas brolis Nojus.

Sveikinimai Julijai Stoliarenko | Instagram.com nuotr

Sveikinimai Julijai Stoliarenko | Instagram.com nuotr

Dar skambesnių pasisakymų negailėjo kovą stebėjo MMA fanai. Kovinio sporto gerbėjai iš viso pasaulio vadino abi kovotojas gladiatorėmis ir buvo priblokšti tuo, kas vyko narve. Tuo tarpu arenoje susirinkę žiūrovai abi kovotojas sveikino garsiomis ovacijomis, o daugelis iš jų sportininkėms plojo atsistoję.

J.Stoliarenko tapo penktąja „Invicta“ svorio kategorijos iki 61 kg pasaulio čempione per istoriją. Lietuvė prisijungė prie amerikiečių Lauren Murphy ir Tonyos Evinger, rusės Janos Kunickajos ir kanadietės Sarah Kaufman. L.Murphy, J.Kunickaja ir S.Kaufman savo titulų net negynė. Pirmąsias dvi kovotojas iš karto pasikvietė UFC, o trečiąją – PFL. Vienintelė T.Evinger sugebėjo porą kartų apginti „Invicta“ diržą, o tuomet irgi buvo pakviesta į UFC. Įdomu tai, kad J.Kunickaja ir T.Evinger jau pirmose kovose UFC turėjo galimybę kautis dėl čempionės diržo, bet jos abi pralaimėjo prieš Cris Cyborg.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (15)
Registruoti
Anoniminiai (15)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų