B.Baltusis (dešinėje) susitikime su futbolo partneriu | Sportas.lt nuotr.

B.Baltusis (dešinėje) susitikime su futbolo partneriu | Sportas.lt nuotr.

Dar vasario 26 – ąją „Vilniaus Vytis“ tikėjosi LFF Vykdomojo komiteto malonės, kuri išimties tvarka būtų suteikusi galimybę trečiajai sostinės komandai šiemet varžytis stipriausiame šalies divizione. Malonė suteikta nebuvo.

Anaiptol. „Vilniaus Vytis“ net negavo garantijų, kad bus priimtas į pirmąją šalies lygą. Pagal oficialų pranešimą, iki kovo 9 – osios (tai yra, iki ateinančio pirmadienio) vilniečiai turi ištaisyti neįgyvendintų licencijavimo reikalavimų trūkumus. Kitu atveju, Algimanto Liubinsko treniruojama komanda geriausiu atveju galės varžytis antroje šalies lygoje.

Nors pranešime spaudai tie trūkumai nebuvo įvardinti, tačiau ir taip aišku, kad „Vilniaus Vyčio“ pagrindinis trūkumas yra piniginėje, kurios storis nuo Vykdomojo komiteto posėdžio, sportas.lt žiniomis, nei kiek nepasikeitė.

Vis tik, penktadieninis LFF pranešimas apie pakeistus nuostatus leidžia suprasti, kad pernai bronzą pirmoje lygoje iškovojusiai ekipai bus leista startuoti. Tame pranešime apie LFF nuostatų korekcijas aiškiai pažymėta: „VK posėdžio metu nutarta, kad LFF I lygoje gali žaisti ne daugiau kaip 4 (keturios) dublerinės LFF A lygos komandos“.

Ką tai reiškia? Visų pirma – pažymėkime, kad šis nuostatų punktas nepasikeitė; visų antra – laikantis šio nuostatų punkto „Vilniaus Vytis“ privalo likti lygoje. Kitu atveju, startuoti su keturiolika komandų (tą priėmė LFF Vykdomasis komitetas) bus paprasčiausiai neįmanoma.

„Vilniaus Vyčio“ vadovai jau mėnesį futbolo vadovus tikino, kad pinigai yra ir jie bet kurią minutę gali pasiekti klubo sąskaitą. Konstatuojame faktą – ta minutė dar neatėjo.

Jei vilniečiai startuos pirmoje lygoje, jie tą darys iš paskutinės turnyro lentelės vietos, savo sąskaitoje turėdami minus tris taškus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų