„Valencia“ futbolininkai toliau didina atsilikimą nuo pirmojo Ispanijos „La Liga“ pirmenybių penketo. Jie ir vėl sužaidė lygiosiomis, šį kartą su „Alaves“ rezultatu 1 – 1.

Valensijos miesto ekipa pirmavo po Danielio Parejo įvarčio. Jis 34 minutę atliko puikų baudos smūgį, po kurio kamuolys pateko į vartus.

Tačiau išlaikyti turėtos persvaros nepavyko. 73 minutę Edgaras Mendezas atliko smūgį iš artimos distancijos ir nuginklavo varžovų vartininką – 1 – 1.

Tai buvo jau devintosios „Valencia“ lygiosios šiame sezone. Surinkę 42 taškus „šikšnosparniai“ rikiuojasi septinti, ir nors nuo penktoje vietoje esančių Madrido „Atletico“ atsilieka dviem taškais, yra sužaidę rungtynėmis daugiau. Vienu tašku pirmaujantys ir pozicija aukščiau esantys „Real Sociedad“ sužaidę net dvejomis rungtynėmis mažiau.

Ket 06-11 Sevilla 23 : 00 Real Betis
Pen 06-12 Granada 20 : 30 Getafe
Pen 06-12 Valencia 23 : 00 Levante