Laurynas Grigelis | Organizatorių nuotr.

Laurynas Grigelis | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį Šiaulių teniso akademijoje tęsiasi Daviso taurės pasaulio grupės pirmojo diviziono atkrintamųjų varžybų mačas tarp Lietuvos ir Portugalijos rinktinių. Dvejetų mače Laurynas Grigelis ir po traumos atsigavęs Lukas Mugevičius vos per 53 minutes 3:6, 1:6 pralaimėjo prieš dvi ryškiausias varžovų žvaigždes – Joao Sousą ir Pedro Sousą. Lietuvos rinktinė po šio pralaimėjimo atsiliko 0:3 ir prarado galimybes pavyti portugalus. Lietuviai iškrito į žemesnę grupę, kurioje žais 2020 m. rugsėjį.

Favoritai greitai laimėjo lietuvių padavimų seriją ir galėjo atitrūkti net 5:1, bet šeštajame geime nerealizavo trijų iš eilės „break pointų“, kai pirmavo 40:0. Septintajame geime savo progas jau švaistė lietuviai. L.Grigelis ir L.Mugevičius pirmavo 40:0 ir galėjo atgaivinti intrigą, bet pralaimėjo net keturis „break pointus“. Daugiau tokių progų pirmajame sete jie neturėjo.

Antrajame sete nebebuvo jokios intrigos. Portugalai jau pirmajame geime laimėjo lietuvių padavimų seriją, vėliau tai pakartojo dar du kartus ir įgijo triuškinantį pranašumą, nesuteikdami mūsiškiams nė vieno „break pointo“.

Mačo statistika:

Mačo statistika | Organizatorių nuotr.

Mačo statistika | Organizatorių nuotr.

J.Sousa šiuo metu tiek ATP vienetų, tiek dvejetų reitinguose yra 65-as, o P.Sousa dvejetų reitinge rikiuojasi 301-as. L.Grigelis ATP dvejetų reitinge – 347-as, o L.Mugevičius nėra reitinguotas, nes jau ilgiau nei metus nežaidė nė vieno mačo.

Šeštadienį dar vyks du vienetų mačai. Tiesa, tie susitikimai jau nieko nebelems.

Lietuvos ir Portugalijos rinktinės buvo susitikusios 2013 m. Tada svečiuose žaidę lietuviai pralaimėjo rezultatu 0:5. Tiesa, tąkart Lietuvos rinktinei nepadėjo ne tik Ričardas Berankis, bet ir L.Grigelis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų