Floydas Mayweatheris | Instagram.com nuotr

Floydas Mayweatheris | Instagram.com nuotr

 Bokso legenda Floydas Mayweatheris neseniai paskelbė, kad pratęs sportininko karjerą ir 2020 m. sugrįš į bokso ringą. Pavasaris jau prasidėjo, bet vis dar neaišku, kada įvyks F.Mayweatherio kovos ir kas bus jo varžovai.

Klausimų sesijoje Londone (Didžioji Britanija) sudalyvavęs F.Mayweatheris dar kartą užsiminė apie variantą kautis du kartus tą pačią dieną su Chabibu Nurmagomedovu ir Conoru McGregoru. Jo teigimu, už tokią dieną jis turėtų gauti ne mažiau nei 600 mln. JAV dolerių.

„Dabartinėje karjeros stadijoje man nėra prasmės kautis su eiliniu varžovu. Dabar tai yra verslas. Kam man rinktis eilinį varžovą ir gauti 30 mln. JAV dolerių už kovą, jei galiu kautis su žmogumi, kurį palaiko visa jo šalis, ir gauti už tai 300 mln. JAV dolerių? Pirma kova su McGregoru buvo geras šou, mes palinksminome žmones ir dabar man tai yra svarbiausia. Derėjomės dėl kovų su Conoru ir Chabibu. Aš jiems pasakiau skaičių – 600 mln. JAV dolerių už šias dvi kovas. Jei aš žengsiu į ringą ir imsiuosi rizikos, tuomet man turi būti deramai atlyginta“, - sakė F.Mayweatheris.

Kovinio sporto ekspertai pažymi, kad planas per vieną dieną kovoti du kartus F.Mayweatheriui gali būti naudingas. Jei jis rengtų kovas atskirai ir pirmoje iš jų dominuotų, tuomet veikiausiai nepritrauktų tiek daug žiūrovų į antrąją kovą. Jei jos vyktų tą pačią dieną, tuomet atsirastų ir ištvermės faktorius, ir galimybė parduoti abiejų kovų transliacijas kartu.

„Kai pradėjau pats organizuoti ir reklamuoti kovas, mano uždarbiai iš karto pasiekė dešimtis milijonų JAV dolerių. Iki tol už kovas gaudavau 7 ar 8 mln., nes dalis pinigų nukeliaudavo agentūrai. Vėliau uždarbis išaugo iki 32 mln. JAV dolerių, tada – iki 50 mln. JAV dolerių. Aš sakiau, kad to negana, toliau dirbau ir pasiekiau 100 mln. JAV dolerių. Už paskutinę kovą gavau 300 mln. ir norėčiau dar padidinti šį skaičių. 2020 m. planuoju uždirbti bent 350 mln.“, - pasakojo F.Mayweatheris.

Reperis „50 Cent“ kiek anksčiau skelbė, kad amerikietis grįžta todėl, nes iššvaistė pinigus ir bankrutavo, tačiau F.Mayweatheris įrodinėja, kad tai nebuvo tiesa. Amerikietis šiuo metu rengia turą Didžiojoje Britanijoje, po kurią keliauja su įspūdingu „Rolls Royce“ automobiliu. Teigiama, kad jo vertė siekia apie 400 tūkst. eurų. Tuo pačiu F.Mayweatheris pasirodė ir su įspūdingu deimantais inkrustuotu laikrodžiu, vertu 230 tūkst. eurų.

View this post on Instagram

#London #TMT #TBE

A post shared by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų