Kovotojai | Instagram.com nuotr

Kovotojai | Instagram.com nuotr

Lietuvos kovinio sporto legenda 39-erių metų Marius Žaromskis sukirto rankomis su viena garsiausių Europos mišrių kovos menų organizacijų – KSW. Pranešama, kad lietuvis debiutuos jau kovo 21-ą dieną „KSW 53“ turnyre.

M.Žaromskis iš karto kovos dėl čempiono diržo. Lietuvio varžovu taps Bosnijoje ir Hercegovinoje gimęs, bet Kroatijai atstovaujantis 25-erių metų Roberto Soldičius. Jis yra dabartinis KSW pusvidutinio svorio kategorijos čempionas.

Abu sportininkai prieš titulinę kovą pluša su elitiniais treniruočių partneriais. M.Žaromskis jau kurį laiką darbuojasi „American Kickboxing Academy“ patalpose, kur treniruojasi ir su pačiu Chabibu Nurmagomedovu. Tuo tarpu R.Soldičius laiką leidžia geriausiame Kanados MMA treniruočių klube – „Tristar Gym“. Ten jam patarimus dalina ir Georgesas St-Pierre‘as.

View this post on Instagram

🐐

A post shared by Roberto “RoboCop“ Soldic 🤖 (@soldicmma) on

Lenkijoje KSW sprendimas leisti M.Žaromskiui iš karto kovoti dėl čempiono diržo buvo sutiktas dviprasmiškai. Vieni džiaugėsi artėjančiu legendos pasirodymu narve, kiti kalbėjo apie tai, kad konkurencingos kovos neišvys, nes R.Soldičius neva bus per stiprus lietuviui.

„Stipetapped“ portalo žurnalistas Miszonas pareiškė, kad tai bus jauno „vilko“ kova prieš karjerą praktiškai baigusį varžovą. Jo teigimu, tokia kova nepadės parduoti daugiau transliacijų „pay-per-view“ platformoje, o vietoj M.Žaromskio buvo galima suteikti Michalui Pietrzakui, pernai metusiam rimtą iššūkį kroatui.

Per karjerą MMA narve M.Žaromskis laimėjo 22 kovas ir patyrė 9 pralaimėjimus. Lietuvis yra tapęs DREAM pusvidutinio svorio kategorijos čempionu bei yra kovojęs dėl „Strikeforce“ pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržo prieš patį Nicką Diazą. Japonijoje į kovinio sporto viršūnę iškilęs M.Žaromskis vėliau kovėsi „Bellator“, o 2015 m. sustabdė karjerą. Pernai jis po ilgos pertraukos pasirodė Vilniaus publikai ir greitai sutriuškino Aleksandrą Danilčenką.

R.Soldičiaus sąskaitoje yra 17 pergalių ir 3 pralaimėjimai. Jis KSW debiutavo 2017 m. ir pirmoje kovoje tapo čempionu. Vėliau diržą jis buvo praradęs, bet 2018 m. jį susigrąžino ir dominuoja iki šiol.

„KSW 53“ turnyras vyks Lodzės „Atlas“ arenoje, talpinančioje beveik 14 tūkst. sirgalių. Pagrindinėje vakaro kovoje galiūnų sporto legenda lenkas Mariuszas Pudzianowskis (13-7) susikaus su portugalu Quentinu Domingosu (5-1). M.Žaromskio ir R.Soldičiaus kova pagal programą bus priešpaskutinė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų