Paulius Malžinskas | fkt.lt

Paulius Malžinskas | fkt.lt

Balandžio pabaigoje įvyksiančioje eilinėje Lietuvos futbolo federacijos (LFF) konferencijoje bus renkamas LFF prezidentas. Kovo 3 d., sušauktame asociacijos „Vilniaus regiono futbolo sąjunga“ (VRFS) valdybos posėdyje pritarta VRFS prezidento Pauliaus Malžinsko kandidatūros iškėlimui. Šis valdybos sprendimas bus aptartas eilinėje visuotinėje VRFS narių konferencijoje.

„Asociacijos VRFS valdybos nariai nusprendė, kad didžiausia ir gausiausia futbolo bendruomenė LFF prezidento rinkimuose privalo iškelti savo kandidatą. Puikiai suprantame ir realiai vertiname situaciją, tačiau Asociacijos VRFS nariai dar praėjusių metų rugpjūtį vykusiame neeiliniame visuotiniame susirinkime ryžtingai pasisakė siekti esminių uždaros LFF valdymo struktūros permainų, o kandidatūros kėlimas ir dalyvavimas rinkimuose yra vienas iš būdų pateikti konkrečius pasiūlymus ir siekti pokyčių“, – teigė VRFS prezidentas P.Malžinskas.

Pasak P.Malžinsko, pagrindiniai VRFS siūlomi pokyčiai – platesnis visos futbolo bendruomenės ir visuomenės įtraukimas į LFF valdymą, didesnis LFF narių skaičius, tiesioginis Lietuvoje veikiančių futbolo klubų įtraukimas į sprendimų priėmimus, aukšti skaidrumo, atvirumo ir etikos standartai.

Jam pritarė ir VRFS viceprezidentas Artūras Žarnovskis. „Akivaizdu, kad dabartinis Lietuvos futbolo valdymo modelis yra pernelyg uždaras ir atspindi tik tam tikrų interesais susaistytų narių poreikius. Sieksime, kad priimant svarbiausius sprendimus dėl šalies futbolo ateities savo valią tiesiogiai galėtų pareikšti visi Lietuvos futbolo bendruomenės atstovai“, – pabrėžė A.Žarnovskis.

Eilinė visuotinė asociacijos VRFS narių konferencija, kurioje bus pristatyti visi Asociacijos VRFS pasiūlymai LFF konferencijai, įvyks kovo 23 dieną. Jos metu asociacijos vadovas Paulius Malžinskas taip pat pristatys 2019 metų veiklos ir finansinę ataskaitą, bei supažindins narius su tolimesniais VRFS veiklos planais dėl LFF įstatų keitimo ir didesnio federacijos narių veiklos viešinimo. 

VRFS informacija

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

...
2020-03-04 22:32:00
Gerai būtų, bet nebus
Atsakyti
Kasparas
2020-03-05 08:12:09
Neprileisim...

JIS
2020-03-04 20:21:18
VRFS,JAU PRISIVADOVAVO, DARBO, APVALUS NULIS. TADA SU KREPŠINIO EXPERTU BOLOTIRAVOSI I VILNIAUS SAVIVALDA. STAUGĖ CITATA-JEI IŠRINKS, IŠ SAVO LĖŠŲ PASTATYS VILNIUJE STADIONA. IŠ VISKO IŠĖJO EILININĖ PAŽADŲ DOZE... DIRBTI JAM TIKRAI NE FUTBOLE IR NE VALDYMO APARATE... TINGINYS VIENU ŽODŽIU
Atsakyti
per
2020-03-04 17:21:02
skystos blauzdos, nors grazus tikslai, bet niekas neleis- donkihoto kova tas pats ir cia
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton