Donatas Vitte | Youtube.com nuotr.

Donatas Vitte | Youtube.com nuotr.

 Lietuvos ledo ritulio čempionate startavo pusfinalio etapo kovos. Pirmose pusfinalio rungtynėse Kaune reguliaraus sezono nugalėtojai „Kaunas Hockey“ ledo ritulininkai net 17:0 sutriuškino jungtinę Kauno ir Klaipėdos „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ komandą. Po šios pergalės serijoje iki trijų pergalių jie įsiveržė į priekį 1:0.

Po rungtynių „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ puolėjas Donatas Vitte neslėpė, kad šiose rungtynėse kažko tikėtis buvo sunku, kadangi vakar jų komandos treniruotėje dalyvavo vos šeši žaidėjai.

„Viskas prasideda nuo atsinešimo – jei treniruotėse dirbsime su tokiu žaidėjų kiekiu, nemanau, kad laimėti bus įmanoma. Reguliariajame sezone galbūt buvo kitoks nusiteikimas – vakar treniruotėje buvome šešiese, o tai buvo prieš rungtyninė treniruotė. Tikrai nežinau, ar galima kažką laimėti, kai treniruojiesi šešiese. Neįmanoma padirbti nei su dauguma, nei su kažkuo kitu – nėra atsinešimo“, - po mačo kalbėjo puolėjas.

Jungtinė komanda serijoje atsilieka 0:1, o prieš kitus mačus D. Vitte buvo įsitikinęs, kad jo komandai reikalinga disciplina.

„Žinoma, kad į kitus mačus neisime nuleidę rankas, reikės stengtis ir bandyti kažkaip laimėti. Reikia atsinešimo į darbą, turi būti disciplina rūbinėje, treniruotėse ir per varžybas. Iš vienas kito klaidų juoktis negalima.“

Pergalingose rungtynėse tris kartus pasižymėjęs Kirylas Danilenko po mačo pripažino, jog tokios sėkmingos mačo pradžios jie neplanavo, tačiau pabrėžė, kad jų ekipoje pavojingi visi trys penketukai.

„Ne – tokia rungtynių pradžia nebuvo trenerio nurodymas. Žinoma, mes vykdome trenerio nurodymus ir viską atidirbame treniruotėse. Mūsų ekipoje yra trys penketai, kurie visi yra labai pavojingi. Savo žaidimą grindžiame atakomis, puolame link vartų, todėl pelnome įvarčius“, - po mačo teigė puolėjas.

„Kaunas Hockey“ legionieriaus teigimu, motyvacijos komandai pridėjo ir dukart prieš oponentus reguliariajame sezone prarasti taškai.

„Tie mačai padėjo geriau nusiteikti – su šiuo priešininku mačai buvo sunkūs būtent dėl to, kad jiems nusiteikdavome ne taip stipriai, kaip prieš kitus varžovus. Atkrintamosiose varžybose dar viskas priešakyje ir mūsų dar laukia daug rungtynių.

Dėl nusiteikimo kitoms rungtynėms galiu tik pasikartoti: mes jau buvome užlipę ant to paties grėblio, todėl kitiems mačams ruošimės taip pat, kaip ir šio vakaro rungtynėms.“