Stevenas Zhangas | Scanpix nuotr.

Stevenas Zhangas | Scanpix nuotr.

 

Milano „Inter“ klubą valdantis verslininkas Stevenas Zhangas širsta ant Italijos „Serie A“ prezidento Paolo Dal Pino bei to, kaip jis tvarkosi su koronaviruso sukeltu chaosu.

Italija vos per kelias dienas tapo vienu didžiausių koronaviruso židinių pasaulyje už Kinijos ribų. Šiuo metu daugiau užsikrėtimų virusu ir mirčių fiksuojama tik keliose šalyse: Kinijoje, Pietų Korėjoje, Irane bei Japonijoje.

Koronavirusas gerokai sukaukė ir Italijos „Serie A“ pirmenybių planus. Kai kurios rungtynės žaidžiamos be žiūrovų palaikymo stadionuose, kitos atšaukiamos. 

Atšauktos ir „Inter“ rungtynėse su Turino „Juventus“, jos perkeltos į kovo 9 dieną. Tai reiškia, kad sužaidus jas, vos po kelių dienų turės žaisti dar vienerias rungtynes. Tokie sprendimai supykdė „Inter“ savininką.

„Žaidžiate su kalendoriumi ir visuomenės sveikatą statote į antrą planą. Jūs esate didžiausias ir tamsiausias klounas, kokį tik esu matęs. 24 valandos? 48 valndos? 7 dienos? Kas toliau? Koks jūsų kitas žingsnis? 

O dabar kalbate apie sportiškumą ir lygią konkurenciją? O gal mes tiesiog nesaugokime savo žaidėjų ir trenerių, gal jiems derėtų dirbti 24 valandaas per parą? Taip, kalbus su jumis, mūsų lygos prezidente Paolo Dal Pino. Laikas atsistoti ir prisiimti atsakomybę. Taip darome 2020-aisiais.

Visi pasaulio žmonės, nesvarbu, ar jūs „Inter“, ar „Juventus“ fanai, būkite saugūs, Tai yr svarbiausias dalykas“, – socialiniuose tinkluose plūdosi S.Zhangas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų