„Chelsea“
62 min.
1
:
0
Atsinaujins po sek
„Leicester“
Lana Rhoades | Instagram.com nuotr

Lana Rhoades | Instagram.com nuotr

 Erotinių filmų žvaigždė Lana Rhoades pastarosiomis dienomis atkreipė į save ir futbolo gerbėjų dėmesį, pareiškusi, kad jai „instagram“ tinkle privačias žinutes rašinėja vienas garsus futbolo žaidėjas.

Šalia L.Rhoades sėdėjęs artimas merginos draugas pareiškė, kad ji gauna asmenines žinutes iš 80 mln. JAV dolerių vertės kontraktą turinčio žaidėjo. Erotinių filmų žvaigždė čia pat pridėjo, kad minėtas futbolininkas dar turi 43 mln. sekėjų socialiniame tinkle.

Tiksli futbolininko tapatybė taip ir nebuvo atskleista, o pastarosiomis dienomis užsienio žiniasklaidoje imta spėlioti, kas tai galėtų būti. Populiariausias Australijos naujienų portalas „news.com.au“, atlikęs paiešką, nustatė keturis realiausius kandidatus – Jamesą Rodriguezą (45 mln. sekėjų), Garethą Bale‘ą (42,9 mln. sekėjų), Marcelo (43,9 mln. sekėjų) ir Zlataną Ibrahimovičių (41,7 mln. sekėjų).

Anot „Marca“, L.Rhoades artimai bendrauja su paslaptinga futbolo žvaigžde ir svajoja su juo apsigyventi 18 mln. JAV dolerių vertės apartamentuose Niujorke.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų