Sergejus Maslobojevas | „Glory“ nuotr.

Sergejus Maslobojevas | „Glory“ nuotr.

Šiuo metu geriausias Lietuvos kikboksininkas 32-ejų metų Sergejus Maslobojevas (32-5, 20 nokautų) Utrechte (Nyderlandai) antroje savo „Glory“ organizacijos kovoje susitiko su 26-erių metų Nyderlandų kovotoju Roeliu Mannaartu (26-3, 12 nokautų).

Olandas buvo laikomas rimtu varžovu, tačiau S.Maslobojevas ringe visiškai dominavo. Pirmame raunde lietuvis du kartus pasiuntė varžovą į nokdauną. Po antrojo nokdauno R.Mannaartas atsisakė tęsti kovą ir lietuviui pergalė buvo įskaityta techniniu nokautu.

Olandui šioje kovoje, panašu, buvo sumaitotas žandikaulis, kuris lūžo dviejose vietose. Jis savo ringo kampe spjaudėsi krauju. Kaip pavyko „Sportas.lt“ sužinoti po kovos, R.Mannaartas neteko keturių priekinių apatinių dantų. R.Mannaartas po kovos buvo išgabentas į ligoninę. Ten jis praleido naktį ir sutiko rytą.Pranešta, kad R.Mannaartui iš karto po kovos sėkmingai buvo atlikta operacija.

Po kovos „Sportas.lt“ duotame interviu S.Maslobojevas apgailestavo dėl varžovo patirtų traumų. Vėliau panašią žinutę jis asmeniškai perdavė olandui „instagram“ tinkle, palinkėjęs varžovui greitai pasveikti.

Roelio Mannaarto žinutė | Instagram.com nuotr

Roelio Mannaarto žinutė | Instagram.com nuotr

Sekmadienį vakare lietuvis sulaukė R.Mannaarto atsakymo: „Tai parodo, koks sportininkas tu esi. Jaučiu tau didžiausią pagarbą. Tu padarei tai, ką tau reikėjo padaryti, bet žinau, kad tokiu būdu laimėti nenorėjai. Toks jau mūsų darbas ir kol kova tęsėsi, ringe buvo linksma. Sugrįšiu dar stipresnis ir mes vėl susitiksime!“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų