Dainius Adomaitis | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Dainius Adomaitis | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Vilniaus „Ryto“ komanda antradienį baigs savo Europos taurės sezoną.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai susitiks su Stambulo „Galatasaray“ klubu ir žais tik dėl garbės, nes nebeturi šansų patekti į kitą etapą.

„Tai bus paskutinės mūsų rungtynės Europos taurėje, faktas, kad norime sužaisti su gera rotacija. Pirma turime išsiaiškinti, kas gali žaisti, o kas – ne ir visiems suteiksime šansų“, – teigė strategas.

Jis kalbėjo apie Martyno Echodo ir Pako Cruzo sveikatas.

„Šiandien turi paaiškėti dėl Pako, jis turi vizitą pas gydytojus ir tada galėsime pasakyti konkrečiau. Apmaudu dėl Ąžuolo, kuris duodamas bloką mače prieš „Juventus“ susižeidė pirštą, turbūt ir delną. Gydytojų nuotraukos parodys, kiek jis nežais, dvi, keturias ar šešias savaites. Dėl to labai gaila.

Daktarai turi duoti atsakymą, kad uždegti žalią šviesą. Progresas yra, bet jis ne greitas ir užtikrintas, kaip turėtų būti. Jo situacija yra aiškiausia, tačiau nenorime skubinti, čia yra jo sveikata“, - sakė D.Adomaitis.

Jis apibūdino busimų varžovų žaidimą.

„Įspūdingas fiziškumas, su Harrisonu aikštelėje tai yra komanda, kuri susikuria labai daug progų atsikovoti kamuolius puolime, ką parodė ir prieš „Fenerbahče“. Turime laikyti jų žaidėjų gerąsias puses ir neleisti žaisti, kas jiems pastaruoju metu sekasi puikiai“, - kalbėjo treneris. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.