Roelis Mannaartas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Roelis Mannaartas | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

 Šiuo metu geriausias Lietuvos kikboksininkas 32-ejų metų Sergejus Maslobojevas (32-5, 20 nokautų) Utrechte (Nyderlandai) antroje savo „Glory“ organizacijos kovoje susitiko su 26-erių metų Nyderlandų kovotoju Roeliu Mannaartu (26-3, 12 nokautų).

Olandas buvo laikomas rimtu varžovu, tačiau S.Maslobojevas ringe visiškai dominavo. Pirmame raunde lietuvis du kartus pasiuntė varžovą į nokdauną. Po antrojo nokdauno R.Mannaartas atsisakė tęsti kovą ir lietuviui pergalė buvo įskaityta techniniu nokautu.

Jau po pirmojo nokdauno lietuvis sužeidė varžovo žandikaulį. R.Mannaartas nelabai norėjo tęsti kovą, šiaip ne taip prisivertė tai daryti, bet netrukus vėl krito į nokdauną. Olandui šioje kovoje, panašu, buvo sumaitotas žandikaulis. Jis savo ringo kampe spjaudėsi krauju. Kaip pavyko „Sportas.lt“ sužinoti po kovos, R.Mannaartas neteko keturių priekinių apatinių dantų.

R.Mannaartas po kovos buvo išgabentas į ligoninę. Ten jis praleido naktį ir sutiko rytą. Olandas neseniai pasidalino pirma nuotrauka ir patikino, kad greitai atsigaus.

Roelis Mannaartas | Instagram.com nuotr

Roelis Mannaartas | Instagram.com nuotr

„Man viskas gerai. Aš greitai sugrįšiu“, - rašė R.Mannaartas.

Varžovą sužeidęs lietuvis po kovos dėl to apgailestavo: „Jaučiuosi nelabai maloniai dėl jo traumos, nes kiekviena trauma priverčia kurį laiką žmogų nebesportuoti. Tikiuosi, kad jis greitai pasveiks, grįš į treniruotes ir dar parodys.“

Taip pat pranešta, kad R.Mannaartui iš karto po kovos sėkmingai buvo atlikta operacija. Šią informaciją patvirtino olando tėvas Andre, kuris pats yra vienas iš legendinių Olandijos kikboksininkų, tapęs ir pasaulio čempionu.

R.Mannaartas vėliau pranešė, kad jam po pirmojo nokdauno net dvejose vietose lūžo žandikaulis.

Žinutę apie R.Mannaarto patirtas traumas parašė ir S.Maslobojevas.

🇱🇹 Greičiau sveik, žmogau! @roelmannaart, apgailestauju, kad taip atsitiko, bet tai yra mūsų sporto dalis. Ačiū už...

Posted by Sergej Maslobojev on Sunday, March 1, 2020

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (14)
Registruoti
Anoniminiai (14)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų