Pasibaigęs. 10-22 18:30
KMT
Juventus
96
Šiauliai
87
Pasibaigęs. 10-23 18:30
KMT
Jonava
88
Nevėžis
101
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-

G.Antetokounmpo atsakas J.Hardenui: „Mano žaidimas nėra paremtas tik jėga“ (2)

2020-02-29 10:50
Antetokounmpo | Scanpix nuotr.

Antetokounmpo | Scanpix nuotr.

Milvokio „Bucks“ lyderis Giannis Antetokounmpo sureagavo į Jameso Hardeno pasakymą, kad jo žaidimas yra paremtas jėga.

„Mano žaidimas nėra tik per jėga. Čia atvykau kai man buvo 18 metų ir svėriau tik 80 kilogramų. Tikrai buvo sunku žaisti per jėga.

Žinoma, dabar momentų, kai tik jėga praeinu pro kitus vyrukus. Kaip yra kiti geriausi lygos žaidėjai, tokie kaip LeBrona, Jordanas, Kobe, Shaqas. Jų žaidimas tikrai yra kietas.

Aš dirbu ties savo žaidimu, Noriu pataikyti iš vidutinio nuotolio, tritaškius, statyti geras sieneles ir geriau žaisti du prieš du“, - sakė graikas.

G.Antetokounmpo praėjusiame sezone tapo MVP ir šiame sezone yra vienas pagrindinių kandidatų vėl atsiimti šį prizą.

„Bucks“ yra NBA lyderė, o G.Antetokounmpo pelno 29,7 taško, atkovoja 13,7 kamuolio ir atlieka 5,8 rezultatyvaus perdavimo. 

Per TV3 stebėkite kiekvienas „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje, o Go3 parodys visas kovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų