Milda Valčiukaitė ir Saulius Ritter | Youtube.com nuotr.

Milda Valčiukaitė ir Saulius Ritter | Youtube.com nuotr.

 Milda Valčiukaitė – Lietuvos irkluotoja, Europos bei pasaulio čempionė, Rio 2016 m. vasaros olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja. Saulius Ritter – daugkartinis Lietuvos bei dukart Europos čempionas, Rio 2016 m vasaros olimpinių žaidynių sidabro medalio laimėtojas. Kartu jie – žymiausia irkluotojų pora Lietuvoje, o gal ir pasaulyje.

Paklausėme šios poros apie irklavimą, profesionalaus sporto pliusus ir minusus, išgyvenimus, sportininkų mitybą ir kasdienius įpročius bei sunkumus, su kuriais susiduria pora kasdieniame gyvenime. Pavyzdžiui, ar žinojote, kad Milda sportuoti pradėjo nuo šokių, o Saulius nuo krepšinio, arba kad Sauliaus pavardė yra vokiška.

Kiek medalių pora turi namuose ir kur juos laiko, bei ar mėgsta vakarais žiūrėti „Netflix“ ir užsisakyti picos, kaip visi „normalūs žmonės“? Atsakymai į šiuos klausimus ir dar daug pikantiškų dalykų apie sportininkų gyvenimą naujausiame video interviu:

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton