Odionas Ighalo | „Twitter“ nuotr.

Odionas Ighalo | „Twitter“ nuotr.

„Manchester United“ UEFA Europos lygos šešioliktfinalio atsakomosiose rungtynėse be gailesčio 5 – 0 sutriuškino „Club Brugge“ futbolininkus ir užtikrintai pateko į kitą etapą. Šiame susitikime pirmąjį įvartį vilkėdamas „Raudonųjų velnių“ marškinėlius pelnė Odionas Ighalo, kuris jį skyrė prieš du mėnesius šį pasaulį palikusiai sesei.

„Tai buvo puiki akimirka, laukiau šio momento nuo tada, kai debiutavau „Man Utd“ klube. Prasideda mano pelnomų įvarčių karjeros pradžia šioje komandoje, kurią palaikiau nuo tada, kai buvau dar mažas berniukas. Išsipildė mano svajonė, esu dėkingas už tai Dievui. Pažadėjau sau, kad kiekvieną pelnytą įvartį skirsiu savo sesei, kuri mane stebi iš dangaus“,- kalbėjo futbolininkas.

Primename, jog kiek anksčiau Anglijos klubo naujokas papasakojo, jog jo sesė buvo ištikima „Man Utd“ ekipos gerbėja.

„Mano sesuo Mary buvo didelė „Man Utd“ gerbėja. Mes visi užaugome stebėdami šios komandos rungtynes, ją palaikydami. Mary vyras palaikė „Chelsea“, tuo tarpu jų vaikai buvo „Manchester City“ ir „Liverpool“ fanai, tačiau ji liko ištikima „Man Utd“.

Ji visada meldėsi, jog pasirašyčiau kontraktą su „Man Utd“. Net ir tada, kai ji atvyko pažiūrėti mano rungtynių, kai atstovavau „Watford“, ji tikėjosi, jog prisijungsiu prie „Man Utd“. Šiuo metu man yra skaudžiausia, jog prisijungiau prie „Man Utd“, tačiau jos čia nėra, jog galėtų tai pamatyti. Visgi žinau, kad ji mane stebi iš viršaus. Dėl šios priežasties žaisiu su jos vardu ant savo sportinių batelių, kad ji visada būtų su manimi kiekvienose rungtynėse, kai žaisiu gindamas „Man Utd“ garbę. Kiekvieną savo pelnytą įvartį iki karjeros pabaigos skirsiu Dievui ir jai.

Turiu ypatingus marškinėlius su jos vardu, noriu parodyti pasauliui, kad ji visada yra su manimi. Tai reiškia, jog ji jaučia, kad žaidžiu „Old Trafford“ stadione, jog išsipildė svajonė, dėl kurios visi meldėmės“,- širdį kiek anksčiau atvėrė O.Ighalo.

O.Ighalo sesuo Mary Atole mirė gruodžio 12 dieną ruošdama vaikus į mokyklą, ji paliko šį pasaulį būdama 43-ejų metų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga