Danas Petrescu | Scanpix nuotr.

Danas Petrescu | Scanpix nuotr.

„CFR Cluj“, kurio vartus gina lietuvis Giedrius Arlauskis, vyriausiasis treneris Danas Petrescu sukritikavo teisėjų darbą Europos lygos atsakomosiose šešioliktfinalio rungtynėse su „Sevilla“ klubu.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0 ir „Sevilla“ pateko į kitą turnyro etapą.

Pirmosios rungtynės taip pat baigėsi lygiosimis – 1:1, tačiau ispanams pavyko įmušti įvarti svečiuose.

Rumunijos klubas per plauką nepateko į kitą etapą – 89-ą žaidimo minutę Alexandru Paunas įmušė įvartį į varžovų vartus, tačiau po peržiūros teisėjai nsuprendė, kad buvo pažeistos taisyklės.

Po rungtynių D.Petrescu spaudos konferencijoje pasirodė su atspausdintomis futbolo taisyklėmis ir apkaltino teisėjus netinkamai dirbus savo darbą.

„Tai yra neįtikėtina, – sakė jis. – Mes įmušėme „švarų“ įvartį. Turiu su savimi taisykles, kur parašyta, kad šioje situacijoje tai nelaikoma taisyklių pažeidimu. Vaikinas yra nusiminę, Mes turime būti kitame etape. Tačiau niekas mums šios dovanos neįteiks. Tai didelė neteisybė. Neprivalome atsisveikinti su turnyru tokiomis sąlygomis. Esu nusivylęs ir daugiau nenoriu apie tai kalbėti“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga