Lietuvos futbolo apdovanojimai | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Lietuvos futbolo apdovanojimai | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Ketvirtadienį Lietuvos futbolo federacijos renginyje buvo pristatytas geriausias 2019 m. Lietuvos futbolininkas, kuriuo išrinktas Ernestas Šetkus.

E.Šetkus Izraelio futbolo čempionate atstovauja Ševos „Beer“ komandai ir yra pagrindinis jos vartų sargas. 34-erių metų E.Šetkus savo klube 2019 m. sužaidė 17 rungtynių Izraelio lygoje ir 8 Europos lygoje.

Rinktinėje E.Šetkus 2019 m. pasirodė keturis kartus ir taip pat buvo pagrindinis vartininkas. Su E.Šetkumi Lietuvos rinktinė 1:0 nugalėjo Naująją Zelandiją, 0:6 ir 1:5 pralaimėjo Portugalijai ir 1:2 nusileido Liuksemburgui.

Geriausia 2019 m. Lietuvos futbolininke išrinkta „Gintros“ ir Lietuvos rinktinės vartininkė bei kapitonė Greta Kaselytė-Lukjančukė.

Geriausiu Lietuvos vyrų futbolo 2019 m. treneriu tapo buvęs Marijampolės „Sūduvos“ strategas Vladimiras Čeburinas. Tai jau trečiasis toks V.Čeburino apdovanojimas iš eilės.

Geriausiu 2019 metų Lietuvos futbolo jaunuoju žaidėju išrinktas Paulius Golubickas. Saugas 2019 metais debiutavo A lygoje ir 8 įvarčiais bei 5 rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie Marijampolės „Sūduvos“ triumfo trijuose turnyruose irsėkmingo pasirodymo Europos taurėse. P.Golubicko žaidimas įvertintas ir pakvietimu į vyrų rinktinę, o po sezono jis pasirašė sutartį su Kroatijos klubu HNK „Gorica“

Geriausiu Lietuvos moterų futbolu treneriu išrinktas Nacionalinės rinktinės bei Šiaulių „Gintros“ specialistas Rimantas Viktoravičius.

Geriausia Lietuvos jaunąja žaidėja pripažinta rezultatyviausia moterų A lygos žaidėja Rimantė Jonušaitė.

Geriausiu 2019 metų Lietuvos futbolo A lygos čempionato žaidėju išrinktas „Sūduvos“ futbolininkas Semiras Kerla.

Gražiausiu 2019 metų įvarčius išrinktas Egidijaus Vaitkūno tolimas smūgis.

Gražiausiu 2019 metų įvarčius išrinktas Egidijaus Vaitkūno tolimas smūgis!

Gražiausiu 2019 metų įvarčius išrinktas Egidijaus Vaitkūno tolimas smūgis!

Posted by Lietuvos futbolas on Thursday, February 27, 2020

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Klounai
2020-02-27 21:54:12
Arlauskis geresnis vartininkas visa galva,bet setkus gavo.. puikus zaidejai pas mus,jei toks grybas gavo geriausio varda..
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton