Roelis Mannaartas | „Stop“ kadras

Roelis Mannaartas | „Stop“ kadras

  Šiuo metu geriausias Lietuvos kikboksininkas 32-ejų metų Sergejus Maslobojevas (30-5, 19 nokautų) jau artėjantį šeštadienį Utrechte (Nyderlandai) antroje savo „Glory“ organizacijos kovoje susitiks su 26-erių metų Nyderlandų kovotoju Roeliu Mannaartu (25-2, 12 nokautų).

Portalas „Sportas.lt“ jau prieš kelias dienas rašė apie R.Mannaartą ir jo karjerą (skaityti galite paspaudę čia), o dabar pateikiame „Glory“ organizacijos paviešintą vaizdo įrašą iš treniruočių salės, kurioje buvo pakalbintas tiek R.Mannaartas, tiek ir jo treneris bei tėvas Andre Mannnaartas.

„Jis yra geroje formoje – tiek fizinėje, tiek psichologinėje. Jis dar nėra pasiruošęs, nes toks bus šeštadienį – būtent tada jis eis į karą“, – kalbėjo Andre.

Tai bus pirmoji R.Mannaarto kova pussunkio svorio kategorijoje, nors pirmąsias dvi pergales „Glory“ organizacijoje jis šventė sunkiasvorių divizione, kuriame taip pat yra iškovojęs ir K-1 organizacijos čempiono titulą.

„Manau, kad tai geras sprendimas. Tai jo sprendimas ir nėra jokių diskusijų – tai gerai. Man patinka, nes dabar bus daugiau karo, daugiau veiksmo“, – sakė A.Mannaartas.

„Manau, kad tai man leis geriau smūgiuoti, nes šiame svoryje jaučiuosi geriau. Greitis taip pat bus kitoks, o greitis taip pat yra jėga. Mes pamatysime“, – sakė R.Mannaartas.

Būsimo S.Maslobojevo trenerio A.Mannaarto taip pat buvo pasiteirauta ir apie lietuvį bei tai, ko jie tikisi iš jo.

„Man jis patinka, jis daro gerus dalykus ir yra kietas“, – sakė A.Mannaartas. „Turime rasti atsakymų į jo techniką. Reikia būti kietesniam už kietą, didesniam ir drąsesniam, šiurkštesniam ir tvirtesniam“

R.Mannaartas džiaugėsi, kad vėl pasirodys savo šalyje prie savo gerbėjų. Pirmosios jo dvi kovos „Glory“ organizacijoje taip pat vyko Nyderlanduose.

„Žinoma, kad esame pasiruošę. Aš vėl kovosiu savo šalyje, tai įvyks arti mano gimtųjų namų, todėl esu kaip visada sujaudintas ir labai laukiu kovos“, – sakė R.Mannaartas.

Pirmadienį R.Mannaartas taip pat lankėsi ir „Telegraaf TV“ laidoje, kurioje taip pat kalbėjo apie savo pasirinkimą žengti į žemesnę svorio kategoriją.

„Nekalbėsime apie kovos planą, nes tai paslaptis (juokiasi, – aut. past.). Pussunkio svorio kategorijoje jaučiuosi stipresnis, greitesnis ir geresnis. Valgau mažiau ir jaučiuosi sveikesnis nei prieš tai. Būdamas sunkiasvoriu jaučiausi lėtesnis. Žinoma, smagu jaustis stipriam, bet jėga gali ateiti ir iš kitų dalykų“, – kalbėjo R.Mannaartas.  

R.Mannaartas šioje laidoje taip pat trumpai apibūdinio S.Maslobojevą.

„Mačiau jo kovą Diuseldorfe. Jis mėgsta eiti į priekį ir mes turėsime su tuo susidoroti. Jis tikrai nebus lengvas varžovas“, – sakė R.Mannaartas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų