Leonardas Kalininas (kairėje) | Organizatorių nuotr.

Poreče (Kroatija) vykstančiame Europos jaunimo fechtavimo čempionate vaikinų špagos rungtyje sėkmingai pasirodė lietuvis Leonardas Kalininas.

Į 10-ą atrankos grupę patekęs lietuvis laimėjo 5 kovas iš 6. Atkrintamosiose varžybose jam atiteko 22-as reitingas, todėl L.Kalininui pirmajame rate kovoti nereikėjo. Vėliau lietuvis 15:13 nugalėjo serbą Ognjeną Rističių ir 15:11 įveikė 11-ą pagal skirstymą vengrą Zsomborą Keszthelyi. Tik aštuntfinalyje L.Kalininas 6:15 nusileido 6-ą reitingą turėjusiam italui Davidei di Veroli.

Galutinėje įskaitoje L.Kalininas užėmė 12-ą vietą tarp 103 fechtuotojų. Kitas lietuvis Alanas Rynkevičius su 1 pergale grupėje nepateko į atkrintamąsias varžybas ir užėmė 96-ą poziciją.

Penktadienį špagos rungtyje kovos ir Lietuvos merginos.

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton