„Manchester City“
38 min.
0
:
1
Atsinaujins po sek
„Lyon“
Linas Banys | Andrei Ivanov nuotr.

Linas Banys | Andrei Ivanov nuotr.

 Baltarusijoje tęsiasi atvirasis Europos biatlono čempionatas. Ketvirtadienį ryte vyko mišrių porų estafetės lenktynės.

Nugalėjo norvegai Karoline Erdal ir Endre Stroemsheimas (47:12.2 min., 0 baudos ratų + 12 papildomų šovinių). Sidabras atiteko vokiečiams (+11.5 sek., 0+5), o bronza – ukrainiečiams (+11.8, 0+7).

Netoli medalių buvo latviai Baiba Bendika ir Andrejus Rastorgujevas. Nepaisant tragiško šaudymo, jie užėmė 4-ą vietą (+57.6, 2+13). A.Rastorgujevas antrajame etape panaudojo 6 papildomus šovinius ir uždirbo 2 baudos ratus. Latviai tuomet nuo lyderių buvo atsilikę 1 min. 10.7 sek., bet likusią distancijos dalį įveikė greičiau nei priekyje buvusios komandos.

Lietuviai Ana Jesipionok ir Linas Banys užėmė 25-ą vietą tarp 27 ekipų. A.Jesipionok šaudė neblogai (0+2), bet trasoje jai stigo greičio – lietuvė prarado beveik pusketvirtos minutės. L.Banys šaudė prasčiau (1+3), prarado dar pusantros minutės ir buvo aplenktas ratu. Finišo lietuviai pasiekti negalėjo.

Didesnes viltis lietuviai sieja su ketvirtadienį vakare vyksiančia mišrių komandų estafete. Joje Lietuvos rinktinei atstovaus Natalija Kočergina, Gabrielė Leščinskaitė, Vytautas Strolia ir Tomas Kaukėnas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.