Paulius Motiejūnas | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

Paulius Motiejūnas | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ komanda penktadienį žais prieš Milano „AX Armani“ krepšininkais ir leis sirgaliams atvykti į areną.

Tai ketvirtadienį patvirtino Lietuvos čempionų generalinis direktorius Paulius Motiejūnas.

Trečiadienį Lietuvos sveiktos ministerija rekomendavo nukelti rungtynes arba žaisti be sirgalių, bet tai nebus padaryta.

„Norime informuoti, kad gavome raštą iš sveikatos apsaugos ministerijos su rekomendacijomis. Viena iš jų buvo su rungtynių nukėlimu, tačiau kreipėmės į Eurolygą ir buvome informuoti, kad tai nėra įmanoma. Buvo variantas ir žaisti be gerbėjų, tačiau mes būtent dėl jų ir rungtyniaujame, todėl tokią galimybę atmetėme. Imsimės visų reikalingų apsaugos priemonių

Jei mes patys nuspręstume nežaisti, nesutarę su Eurolyga, patirtume ne tik finansinių nuostolių, tačiau ir gautume techninį pralaimėjimą. Nukentėtume keliais frontais“, – teigė P.Motiejūnas. Patys krepšininkai į situaciją žiūri ramiai.

„Tikrai nė iš vieno žaidėjo nėra panikos ar atsisakymo žaisti. Žaidėjų tarpe yra ramybė, jie visiškai nepergyvena ir supranta, kodėl žaidžia“, - sakė P.Motiejūnas.

Kaip „Žalgiris“ imsis atsakomybės, jeigu susirgs rungtynėse lankęsis žmogus?

„Vertinsime situaciją, tačiau šiuo metu elgiamės pagal reglamentą ir visas nustatytas normas. Arenoje taip pat bus taikomos apsaugos priemonės bei tikimės sąmoningumo iš gerbėjų, kad apsirgę į rungtynes neis“, - sakė specialistas.

Jis nesitiki atvykstančių gerbėjų iš Italijos: „Galvojame, kad arba jų nebus, arba bus labai mažai. Tie, kurie planavo keliauti su komanda, tokios galimybės atsisakė, tai jei jų ir bus, tai bus vienetai. Ne daugiau dešimt. Buvo skirti 35 bilietai, tačiau jų buvo atsisakyta. Iki šiol dėl bilietų kreipėsi šeši žmonės“.

Bilietus nusipirkę žmonės turi galimybę juos gražinti: „Taip, jei kreipsis, siūlome galimybę grąžinti bilietus, tačiau tokių atvejų pasitaikė labai mažai. Ne šimtai ir ne dešimtys, bet vienetai“. 

Tam, kad grąžinimai vyktų sklandžiau – prašoma užpildyti šią formą: http://bit.ly/BilietuGrazinimas. Prašymą dėl pinigų grąžinimo galima pateikti iki 2020 m. kovo 13 d. (imtinai). Grąžinimai gali užtrukti iki 14 d.d., todėl tokių gerbėjų yra prašoma kantrybės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Mankind
2020-02-27 22:45:31
Matos puse kuriu kur raso niekus tauskia kad cia kazkas uzsikres reikia gyventi o ne sedeti visa gyvenima bunkeri. Geriau viska kas vezi kelia uzdraustu nuo to daugiau mirsta ar rukyma o tu virusu daug budavo ir bus bet jie nera didziausios gresmes nuo ko daugiausia zmones mirsta mane pyktis ima kad medija susikoncentruoja i kazkoki suda ir tikru problemu nieks nesprendzia
Atsakyti
Tadas
2020-02-27 17:15:58
Na žaliai balti zombiai nieko nesakys Motiejūnui jei pasklis virusas, jie ligoninėse šauks vis vien žalia balta, bet yra visa Lietuva kurie turbūt medžios Motiejūną su Sabu.
Atsakyti
egis
2020-02-27 17:58:58
Tadeli, kvaileli tu, šikdamas ant "Žalgirio" fanų tikiesi gal taip apsisaugot nuo to viruso.pamąstyk geriau, tarkim šitas rungtynes atsisako žaist "Žalgiris", tuo pačiu "Žalgiriui" pralaimėjimas, nemaža bauda, tai ką toliau daryt, jei laukia rungtynės išvykoj ir kitos rungtynės savoj arenoj, idomu kodėl vienpusiškai Lietuvos sveikatos apsaugos ministras ir vyrausybė reikalauja tik iš "Žalgirio" vadovo atsisakymo žaist rungtynes, o nereikalauja Eurolygos vadovo nutraukt sezoną. Jei reikalauja iš "Žalgirio" vienpusiško atsisakymo nežaist Eurolygoj, tegul S.Skvernelis , kaip vyriausybės vadovas sumoka už "Žalgirį" už visas likusias reguliaraus sezono rungtynes baudas Eurolygai, arba Lietuvos prezidentas solidariai su kitų Europos šalių prezidentais pareikalauja, kad būtų sustabdyta Eurolyga ir visi sporto renginiai UEFA Čempionų lygos varžybos, ledo ritulio ,rankino, tinklinio, individualių sporto šakų, teniso,plaukimo, lengvosios atletikos varžybos ir tt.. Idomu ,ar bus toks pats reikalavimas ir išankstinis pasmerkimas dėl galimo užkrėtimo virusu ir dėl "Ryto " klubo paskutinių Europos taurės rungtynių su Stambulo "Galatasaray" ir "Lietkabelio" išvykos rungtynių FIBA čempionų taurės aštuntfinalyj su Saragosos "Casademont"
egis
2020-02-27 18:35:56
Taduk, kvaileli, jau per televiziją pranešė apie rytoj grįžtančią į Vilnių infekuotą virusu merginą, tai jau ruoškis ir ją gaudyt.
Auriax
2020-02-27 16:40:34
nematau tikslo jiems žaisti vistiek nepateks į top 8
Atsakyti
Jd
2020-02-27 16:35:46
Kuo daugiau lopu uzkres tuo geriau. Saunuoliai italai!
Atsakyti
GejuValdovas
2020-02-27 16:40:47
prisimink kai smegma su muldudyr dantu pasta savo jibala plovej, kiek as tau buvau spermos privares i subine jezau jezau ot geri laikai buvo manau reiketu vel mum sugulti prisiminti gerus laikus ka manai ? vel buciuosi mano kojas kaip sraige slaiziuosi po plintusu nubausiu tave kale
Taigi
2020-02-27 14:44:29
Tipo, nueisi į rungtynes - užsikrėsi, o pavaikščiosi akropoliu ar kitu prekybos centru - jau ne, nes ten nėra nei turistų, nei atostogavusių užsienyje lietuvių.
Atsakyti
egis
2020-02-27 15:00:44
Bravo, tą ir aš paminėjau savo komentare. Be to labai iomu kodėl niekas matomai net nesiruošia smerkt "Ryto" klubo kuris lauks svečių paskutinėse Europos taurės rungtynėse su Stambulo "Galatasaray", idomu tie Turkijos klubo žaidėjai bus visi tokie "sveikučiai", kai to viruso inkubacinis laikotarpis trunka nuo dviejų savaičių iki mėnesio, kažkaip tylu ir dėl "Lietkabelio" rungtynių išvykoj FIBA Čempionų lygos aštuntfinalyj su Saragosos "Casademont", kiek yra žinoma Ispanijoj irgi yra užsikrėtusių, bet matyt Panevėžio klubo žaidėjai labiau "atsparūs" tam virusui.
ala
2020-02-27 13:48:46
Ryt paaiskes beprociu skaicius Kaune
Atsakyti
egis
2020-02-27 13:37:49
Siūlyčiau geriau visiem P.Motiejūno kritikam gerai pagalvot prieš rašant smerkiančius jį komentarus, koks skirtumas, jei ir žaistų be žiūrovų, tai tie atvykę Italijos klubo žaidėjai gali užkrėst iki patekimo į areną ne vieną žmogų, nes aiškiai yra sakoma, kad šio viruso inkubacinis laikotarpis yra nuo dviejų savaičių iki mėnesio, tuo metu žmogus gali nejaust net jokių simptomų, antra kiek grįžta į Lietuvą iš Italijos, Ispanijos, Kinijos ir kitų šalių lietuvių turistų manot, kad visus patikrina ir nustato, ar turi tą virusą, ar ne ir poto tokie infekuoti gali pilnai apsilankyt koncertuose, parduotuvėse, tokiu atveju reikėtų visiem apsirūpint maistu ir kitom būtiniausiom priemonėm ir sėdėt užsidarius namuose. Trečia, ar "Žalgirio" klubas gali vienpusiškai nutraukt varžybas,"Žalgiriui" automatiškai skirtų pralaimėjimą ir dar tikriausiai nemažą baudą už atsisakymą žaist, tokiu atveju turėtų Lietuvos sveikatos apsaugos ministras kreiptis ne į P.Motiejūną, o į Eurolygos vadovą, kad nutraukt Eurolygos sezoną kol visose šalyse pasklidęs virusas, koks skirtumas, jei "Žalgiris" savoj arenoj nežais, bet žais ir toliau išvykose, tai gal tuomet "Žalgiriui" jau nebegrįžt, kaip tiem lietuviam turistam atgal į Lietuvą ir sėdėt karantine. Taip, kad smerkt P.Motiejūną ir "Žalgirio" klubą yra lengviausia ypatingai tiem, kurie šio klubo nekenčia.
Atsakyti
Krv daune
2020-02-27 14:19:45
Galvoji skaitys tiek tavo nesamones.parašyk per Facebook sportas.lt puslapi a ne čia ,bet bijai būt paduhintas lohas.pasislėpes anonimu rašinėji.Myžviedri kurva.čiulpk byby taboro šliuha.močkrušy.ir ka dabar parašysi .va kaip tu apie save kalbi..ėsk byby duhas.atšersiu motina kalę verksi blusiau krv
egis
2020-02-27 14:35:03
Matosi iš vartojamų žodžių kokio esi "aukšto" intelekto, matyt nesugebi net skaityt, jau nekalbant apie rašymą. Idiotas esi ir tiek, nes neturi jokių kontrargumentų prieš mano parašytus konkrečius varijantus dėl kurių negalima kaltint "Žalgirio" klubo vadovą, tai tas pats ,kaip kaltint dėl Alytuje įvykusio gaisro ne tos gamyklos vadovą, dėl aplaidumo darbe, o kokį eilinį darbuotoją. Šiuo atveju visa atsakomybė tenka ne "Žalgirio" klubo vadovui P.Motiejūnui, bet Eurolygos vadovui. daunagalvi.
Pravalas
2020-02-27 12:19:52
Nu jo debilčikas ką ir daugiau pasakysi...
Atsakyti
Ciulpk
2020-02-27 12:29:49
Tu bybii ciulpk taboro sudas
Jonas
2020-02-27 12:18:15
Jai zaistu del sirgaliu neleistu rizikuoti ju sveikata px jiems yra tie sirgaliai svarbu pinigus kad tik nestu uz bilietus tokius baudziamojon atsakomyben reiktu patraukti jai nors vienas sirgalius uzsikrestu tuo virusu
Atsakyti
ye
2020-02-27 13:25:46
TAI BL LAI NEINA TAS SIRGALIUS KURIS GALI IR GALVOJA, KAD SUSIRGS. JUK AISKIAI PARASYTA, KAD GALI KREIPTIS DEL PINIGU GRAZINIMO.
Adf
2020-02-27 11:59:53
Pochui tie žmonės svarbiausia pinigai už bilietus.
Atsakyti
Jolita
2020-02-27 11:48:23
Stebiuosi... Kaip jie nesupranta, kad jei yra bent menkiausia galimybė sumažinti viruso pasklidimo riziką, būtina ja pasinaudoti! Tikisi, kad italų daug nebus? O daug ir nereikia! Užtenka vieno viruso nešiotojo. Žalgiris žaidžia dėl žiūrovų?! Pora tokių rungtynių, ir nebus dėl ko žaist. Trūksta žodžių.
Atsakyti
Taigi
2020-02-27 11:59:46
Matos,kad išsigimėliai.Jie geriau visi išdvėstu kad tik patektu i top 8
egis
2020-02-27 16:28:33
Jolitėle, brangute, pamąstyk truputėli ilgiau, gerai,,jei "Žalgirio" vadovas sakytų, nežaisim šitų rungtynių, "Žalgiriui" automatiškai skiriamas pralaimėjimas, nemaža baudelė, na ir kas iš to nuvyks žaist rungtynių į išvyką ir ką, jei įtars, kad kažkuris "Žalgirio" žaidėjas pasigavo virusą, automatiškai į karantiną visą komandą, o jeigu nieko neaptinka, nei išvykoj, nei jiem sugrįžus, bet po kokio mėnesiuko kuris nors iš žaidėjų pajunta pirmus simptomus, bet jau tuo metu užkrėsta nemažas kiekis gyventojų. Kaltink Eurolygos vadovą, o ne P.Motiejūną, prie ko čia vieno iš Eurolygos klubų vadovas, jis vienašališkai negali nuspręst nebežaist rungtynių, kai vistiek bus dar nevienos rungtynės "Žalgirio" arenoj.
egis
2020-02-27 11:41:08
Jeigu pralaimės Armaniui tada galėsim kaltint tą,kad vyrai bijojo žaist,nes nėra tikri ar nei vienas iš jų neserga.
Atsakyti
Wow
2020-02-27 12:00:58
Nu joooo susakei čia urodas normalei...
Maddie_Gaming101
2020-02-27 13:23:32
Ha, labai taikliai pasakyta :D nes na pas mus juk tokia logika veikia, cia gal tokia strategija :DD
egis
2020-02-27 13:23:33
Jd vis rašinėji savo idiotizmus mano vardu, nes rašydamas jau vien su savo niku visiem iškarto aišku, kad bus eilinis nusišnekėjimas.
Abdulas
2020-02-27 11:38:55
Super naujiena! Žaliai baltu neims tas Corona.
Atsakyti
hi hi
2020-02-27 13:24:21
ims, ims :D dar pacius pirmus paims :D

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton