Olivija Baleišytė | LTOK nuotr.

Berlyne (Vokietija) trečiadienį startavusiame pasaulio dviračių treko čempionate solidžiai pasirodė Olivija Baleišytė.

Moterų skrečo lenktynėse lietuvė tarp 23 sportininkių finišavo 6-a. Pasaulio čempionės titulą iškovojo garsioji olandė Kirsten Wild, sidabras atiteko amerikietei Jennifer Valentei, o bronza – portugalei Mariai Martins. 37-erių K.Wild jau 7-ą kartą tapo pasaulio dviračių treko čempione, o skreče ji triumfavo 3-ią sykį.

GOLD medal 🥇 for Kirsten Wild ! The first gold medal of the 2020 UCI Track Cycling World Championships presented by Tissot goes to the Netherlands in the Women’s Scratch Race 🌈

Posted by UCI on Wednesday, February 26, 2020

O.Baleišytės svarbiausias startas pasaulio čempionate laukia omniumo (daugiakovės) varžybose. Ten lietuvė kovos dėl kelialapio į 2020 m. Tokijo olimpiadą. O.Baleišytė šiuo metu kovoje dėl olimpinio kelialapio yra pirma už brūkšnio. Svarbiausia užduotis Olivijai Berlyne – bent dviem pozicijomis būti aukščiau už Šveicarijos atstovę. Pavojingos ir žemiau esančios Honkongo, Taivano bei Uzbekistano dviratininkės.