Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Paryžiaus „Saint – Germain“ klubo žvaigždė Kylianas Mbappe atskleidė, jog vaikystėje vykdavo į Angliją treniruotis kartu su Londono „Chelsea“ jaunimo komanda, o prieš 14-ąją gimtadienį sulaukė ypatingos dovanos – susitiko su Madrido „Real“ dabartiniu treneriu Zinedine‘u Zidane‘u.

„Kai man buvo 11 metų, vykdavau į Londoną kelioms dienoms tam, jog pasitreniruočiau kartu su „Chelsea“ jaunimo komanda. Jaučiausi toks šokiruotas, jog net savo draugams iš kaimynystės nepasakojau, kur vykstu. Kai grįžau namo, manęs draugai paklausė, kur buvau praėjusią savaitę. Atsakiau jiems, kad buvau Londone ir leidau laiką su „Chelsea“ komanda. Jie atsakė, kad tai yra neįmanoma. Tuo tarpu aš prisiekiau, jog net susitikau su Didier Drogba.

Prieš pat 14-ąjį gimtadienį sulaukiau neįtikėtinos staigmenos. Mano tėtis sulaukė Madrido „Real“ atstovo skambučio, kuris pakvietė mane atostogų metu atvykti pas juos pasitreniruoti. Man tai buvo šokas, nes jie pasakė mano tėčiui, jog Z.Zidane‘as norėtų pamatyti jo sūnų. Tuo metu jis buvo klubo sporto direktorius, žinoma, kad jaučiausi pakylėtas iki dangaus, norėjau ten nuvykti.

Visgi viskas nebuvo taip paprasta, tuo metu skautai pradėjo atvykti į mūsų rungtynes, sulaukiau dėmesio iš žiniasklaidos. Kai tau 13 metų, nežinai, kaip su tuo susidoroti. Tuo metu slėgė didelis spaudimas, o šeima norėjo mane apsaugoti.

Visgi tą savaitę buvo mano 14-ojo gimtadienio šventė, nežinojau, jog tėvai suorganizavo ir suderino viską su klubu, jog galėtų mane nugabenti į Madridą. Man tai buvo didelė staigmena. Galite patikėti tuo arba ne, tačiau mes niekam nesakėme, kur vykstame. To nesakiau net gi artimiausiems savo draugams, nes per daug nervinausi. Nenorėjau sugrįžti namo ir nuvilti jų, jei man nepasisektų.

Niekada nepamiršiu tos akimirkos, kai susitikome su Z.Zidane‘u automobilių stovėjimo aikštelėje, jis turėjo gražų automobilį. Žinoma, mes pasisveikinome, o tada jis pasiūlė mane nuvežti iki treniruočių bazės. Jis parodė į priekinę sėdynę ir liepė man ten atsisėsti. Visgi aš sustingau ir paklausiau jo, ar man reikėtų nusiimti savo batus? Nežinau, kodėl tai pasakiau, tačiau tai buvo Z.Zidane‘o automobilis. Jam tai pasirodė labai juokinga, žinoma, kad jis atsakė į šį mano klausimą neigiamai.

Jis mane nuvežė iki treniruočių bazės, o aš galvojau tik apie tai, jog esu Z.Zidane‘o automobilyje. Tai negali būti tikra. Galvojau, jog tikriausiai vis dar miegu skrisdamas lėktuve. Kartais net ir tai, ką išgyveni, atrodo lyg svajonė“,- papasakojo prancūzas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tėvas
2020-02-28 12:21:56
Eik tu į aukštesnę lygą,parodyk ką ten sugebi,arba ateik į LT A lygą,dar geriau atsiskleisi.
Atsakyti
:)
2020-02-27 12:27:17
Nu nori zmogus i Real kur zaide anksciau jo Dievukas CR7 ir kuri treniruoja kitas Dievukas Zizou! Viskas aisku, kad anksciau ar veliau pereis i Real, kuri yra jo svajoniu komanda!
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton