Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 Nors Tysonas Fury kovoje prieš Deontay Wilderį dominavo nuo pirmų sekundžių, kelis kartus buvusį WBC sunkiasvorių čempioną pasiuntė į nokdauną bei privertė jo komandą išmesti baltą rankšluostį, tačiau pats D.Wilderis praėjus keletui dienų po dvikovos teigė, kad didžiausią įtaką jo blogam pasirodymui padarė išėjimo metu dėvėtas kostiumas.

Tai gerokai prajuokino daugelį bokso ekspertų. D.Wilderis taip pat ieškojo ir kitų pasiteisinimų ir tik trumpai pagyrė T.Fury už gerą kovą.

Į šiuos pasiteisinimus atsakyti panoro T.Fury treneris „SugarHillas“, kuris su britu pradėjo dirbti tik prieš šią dvikovą.

Pasak „SugarHillo“, T.Fury treniruočių stovyklos metu patyrė net keturias traumas.

„Tysonas susižeidė kulkšnį, ji visiškai buvo neveiksni. Turime nuotraukų, taip pat T.Fury turėjo kirstinę žaizdą. Per treniruotes jis net negavo jokių smūgių į galvą ir mananu, kad treniruočių stovyklos pradžioje jo alkūnė ar petys buvo sužeistas“, – ESPN atskleidė „SugarHillas“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga