Marius Žaromskis ir Chabibas Nurmagomedovas | asmeninio archyvo nuotr.

Marius Žaromskis ir Chabibas Nurmagomedovas | asmeninio archyvo nuotr.

 Balandžio 18-ą dieną Bruklino „Barclays Center“ arenoje (JAV) vyks mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 248“. Jo pagrindinėje kovoje rusas Chabibas Nurmagomedovas ruošiasi ginti lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš amerikietį Tony Fergusoną.

C.Nurmagomedovas šiuo metu jau yra atvykęs į „American Kicboxing Academy“ (AKA) patalpas, kur pluša treniruotėse su gerai pažįstamais kovotojais. Tarp čempiono treniruočių partnerių yra ir lietuvis Marius Žaromskis, besiruošiantis sugrįžimui į narvą „KSW 53“ turnyre.

One more training day done 😊

Posted by Marius Zaromskis on Tuesday, February 25, 2020

„Per kelerius paskutinius metus koviausi prieš Barbozą, dos Anjosą, Conorą, Poirier ir Iaquintą. Nė vienas iš jų nėra toks kietas, kaip Fergusonas. Anksčiau kai peržiūrėdavau busimų varžovų kovų įrašus, iš karto suprasdavau, kad tikrai galiu juos nugalėti. Su Tony bus sunkiau. Jis labai ir labai rimtas varžovas. Visada esu susikoncentravęs treniruotėse, bet dabar požiūris dar rimtesnis. Tony ne toks, kaip buvę mano varžovai. Jis kiek stipresnis už visus juos“, - aiškino C.Nurmagomedovas.

Čempionas dar kartą pasijuokė iš C.McGregoro kovos su Donaldu „Kaubojumi“ Cerrone‘u ir paaiškino, kad kova su airiu būtų įdomi tik dėl dramos ir pinigų, o ne dėl sportinio intereso.

„Kaubojus visada pralaimi pagrindines vakaro kovas. Nepamenu, kada jis ją būtų laimėjęs. Apskritai iš paskutinių 10 savo kovų jis pralaimėjo 6 ar 7. Jis nėra aukšto lygio kovotojas nei lengvo, nei pusvidutinio svorio kategorijoje. Iš Kaubojaus likęs tik garsus vardas. Jis Conorui buvo labai parankus varžovas. Conoras turi kautis su rimtesniais varžovais, tokiais kaip Gaethje, tačiau jis jų vengia ir gali sau tai leisti tik todėl, kad yra didelė žvaigždė. Žmonės nori matyti antrąją kovą su Conoru, nes galvoja, kad tai bus pirmosios kovos ir visos tos dramos tęsinys. Jei paklaustumėte, kas laimėtų antrąją kovą, 99 proc. pasirinktų mane. Tai nėra kova, kuri būtų verta titulinės kovos statuso. Tokia kova būtų įdomi tik dėl dramos ir pinigų. Aš norių rimtų kovų, kurios padėtų kurti mano, kaip kovinio sporto legendos, statusą“, - pridėjo C.Nurmagomedovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų