Sergejus Maslobojevas l Manto Stankevičiaus nuotr.

Sergejus Maslobojevas l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Šįkart pasirengimas kovai buvo labai stiprus – per du mėnesius bus padaryta apie 100 treniruočių“, – po paskutinės treniruotės Lietuvoje prieš šeštadienį laukiančią kovą „Glory 75: Utrecht“ turnyre su olandu Roeliu Mannaartu sportas.lt sakė Sergejus Maslobojevas.

Trečiadienio rytą kartu su „Sparta Fight Gym“ treneriu Andriumi Šipaila kovotojas išvyko į Olandiją.

„Džiaugiuosi, kad kova vyksta ne Lietuvoje, – nusijuokė S.Maslobojevas. – Nes pasirengimo pabaigoje pasijuto nuovargis. Ne tik nuo sporto, tačiau ir visos kitos maišalynės. Džiaugiuosi, kad kelias dienas tiesiog galėsiu užsidaryti kambaryje ir ramiai ruošti savo galvą kovai“.

Prabilęs apie savo varžovą S.Maslobojevas neslėpė žinantis, kad R.Mannaartas dabar nuolat „gyvena“ salėje.

„Tvirtas vyras – žino, ką daro, – sakė S.Maslobojevas. – Bet tai nereiškia, kad jis yra nenugalimas. Žinau, kad jis yra įveikęs kovotojus, kuriuos nugalėjęs esu ir aš – Antonio Plazibatą, Thomasą Bridgewaterį. Bet, pasikartosiu, tai nereiškia, kad jis yra nenugalimas“.

S.Maslobojevas prisipažino, kąd šįkart iš savęs kovoje tikisi stabilios koncentracijos.

Sergejus Maslobojevas l Manto Stankevičiaus nuotr.

Sergejus Maslobojevas l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Su žvilgsniu į priekį, į jokius šonus nenoriu blaškytis, – kalbėjo kovotojas. – Tik į priekį tvirtai stovint ant kojų ir stabiliai priimant varžovo smūgius. Į juos planuoju atsakyti taip, kad per mažai jam nepasirodytų. Nenoriu jam leisti nei minutei patikėti, kad jis gali“.

Priminsime, kad tai bus antroji S.Maslobojevo kova „Glory“ organizacijoje. Svorio kategorijoje iki 95 kilogramų (pagal „Glory“, – aut.past.) debiutinėje savo kovoje spalį S.Maslobojevas įveikė Bahramą Rajabzadehą.

R.Mannaartui tai bus trečioji dvikova stipriausioje kikbokso organizacijoje. Anksčiau kovojęs sunkiasvorių kategorijoje olandas yra įveikęs Danielį Skvorą ir Kirilą Kornilovą.

Sergejus Maslobojevas l Manto Stankevičiaus nuotr.

Sergejus Maslobojevas l Manto Stankevičiaus nuotr.

Paklaustas, ar pasirengimo metu įvyko kas nors, kas neduoda ramybės, S.Maslobojevas susimąstė.

„Per paskutinę savaitę aš nė karto nepabudau naktį pašokdamas su smūgiu. Dažniausiai būna, kad tos savaitės metu naktimis jau sapnuoju sprogimų treniruotes... O šįkart to nebuvo. Tai mane kiek neramina. Gal visgi persistengėme su tomis treniruotėmis – juk kartais jų būdavo net po tris per dieną. Pažiūrėjome treniruočių vaizdo įrašus. Nėra ir greičio. Bent jau nesimato. Trūksta sprogimo. Nežinau, gal kiek trūksta poilsio. Gal užteks gerai išsimiegoti ir viskas sugrįš į savo vietas“, – kalbėjo kovotojas.

Daugiau apie pasirengimą – išskirtiniame vaizdo siužete:

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Sverimai Glory 75
2020-02-28 18:54:14
Serioga nuo 11 min.

mmacore.tv/videos/GLORY_75_Official_Weigh-Ins/10344063
Atsakyti
sekmes Serioga
2020-02-28 18:38:15
negalima daryti ilgu pertrauki, sportine forma varzybu neatstos sales treniruociu.
Atsakyti
Hmmm
2020-02-27 10:33:11
Kažkoks Sieras be ugneles. Durna nuojauta.
Susiimk Sierai ir pirmyn
Atsakyti
LEO
2020-02-26 17:56:06
Sekmes
Atsakyti
Kaimo Jurgis
2020-02-26 17:47:28
Sėkmės Sierui,kas be ko reikia gerai pailsėti.
Atsakyti
old school
2020-02-26 17:27:41
nu tai pirma laimėk, o paskui šnekėk, nepatinka man sviestamušis, nes jis per daug kalba kaip ir dauguma, nu bet sorry, jau 10metų jokio rimto titulo, tie kur turi, tai juk mėgėjų! kol nežinojau, atrodė rimta, o glory, na nors pirmus metus reikėjo be viešumos įsivažiuoti, nes paskui gali baigtis kaip LT KOK, vieni vartais pralošia, bet teisėjai ištraukia,
Atsakyti
Mokyklai
2020-02-26 17:34:31
Eik paverk kur nors kitur, tikriausiai ne tik mėgėjų diržą turi, bet ir K1 senesnių laikų.
To old school
2020-02-26 19:38:48
Tu tai tubut kieciausio komentatoriaus titula turi . Sedi prie kompo ir cipsus kokius rydamas aiskini kaip ka kam daryti
kaimas
2020-02-26 21:42:32
pasinervuokite kok kaimo lygio megejai, buvo remyga/skliaudys/zaromskis/valavicius, o sitas svietasmusis,barysas,pakutinskis ir kiti tik ziopliu dievai, gerai danyla pasake, kad cia nuo sito lygio tik krenta patirtis, tegul silpni kovoja, o as varau i pasauly, kodel gaizauskas nedalyvauja cia? Viena kart buvo vien del remygos atminimo, daugiau ir neis
To Old school
2020-02-27 05:37:26
Bet tai kad tu nusipezi konkrečiai... juk pernai WAKO pasaulį laimėjo, kokiam pyskaimy gyveni, kad to nežinai?

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton