Markas Webberis | REUTERS/Scanpix nuotr.

Markas Webberis | REUTERS/Scanpix nuotr.

„Red Bull“ komandos lenktynininkas Markas Webberis teigia, kad jo atstovaujamai ekipa Ispanijos GP lenktynėse reikės labai sunkiai dirbti, jei komanda norės kovoti rikiuotės priekyje.

Čempionės titulą ginanti ekipa šių metų sezoną pradėjo labai vangiai, tačiau galiausiai ketvirtosiose sezono lenktynėse Bahreine ekipos pilotui Sebastianui Vetteliui pavyko iškovoti pergalę. Tuo tarpu M.Webberis visose keturiose lenktynėse finišavo ketvirtoje vietoje.

M.Webberis atskleidė, kad jis viliasi Ispanijos GP lenktynėse užlipti ant podiumo, tačiau pripažino, kad kova rikiuotės priekyje bus labai artima. Pilotas taip pat pridūrė, kad ekipai reikės išvengti bet kokių klaidų, kad šį savaitgalį komanda ir vėl galėtų kovoti dėl pergalės.

„Tai bus pirmosiose sezono lenktynėse Europoje, todėl turėsime labai sunkiai dirbti. Bandymuose Mugello mums sekėsi gerai. Pradžia buvo šiek ties sudėtinga, tačiau jie baigėsi gerai ir prieš atvykdami į Barseloną daug geriau suprantame bolidą“, - teigė M.Webberis.

„Man patinka Barselonos trasa. Čia atlikome daug bandymų, be to, čia esu pelnęs ne vieną pergalę. Per pastaruosius dviejus metus iškovojau dvi pole pozicijas ir dvi pergales, todėl tikiuosi labai gerai pasirodyti ir šį savaitgalį.“

„Kova dėl pergalės bus labai artima, todėl privalome viską atlikti be klaidų, jei norime pasiekti gerų rezultatų“, - pridūrė M.Webberis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.