Raudona kortelė | Organizatorių nuotr.

Raudona kortelė | Organizatorių nuotr.

Į posėdį susirinkę LFF apeliacinio komiteto atstovai atvėrė Klaipėdos „Atlanto“ ir „Palangos“ klubų bei septynių apeliacijas pateikusių futbolininkų, kaltinamų sutartomis rungtynėmis, bylą. Vis tik, kol kas buvo nagrinėjami tik procesiniai prašymai, o pats pats apeliacijos nagrinėjimas bus vykdomas žodine tvarka.

„Iš tikro, to norėjo dauguma apeliantų. Kitas dalykas – ir mums patiems atrodo, kad toks būdas yra geriausias norint išsiaiškinti visas aplinkybes. Medžiagos dėl kaltinimų mes turime nemažai, o ar įrodymai svarūs, ar nesvarūs, kol kas komentuoti nei noriu, nei galiu“, - portalui futbolas.lt sakė apeliacinio komiteto pirmininkas Laimonas Markauskas.

Jis pripažino, kad prieš pradedant spręsti klubų apeliaciją, dar laukia septynių futbolininkų bylos.

„Neišsprendę žaidėjų klausimo, būtų nelogiška pradėti spręsti klubų klausimo, todėl „Atlanto“ ir „Palangos“ likimas nukeliamas į pačią bylos pabaigą. Taip, po visų trūkumų papildymo ir žyminio mokesčio sumokėjimo liko septyni futbolininkai, kurie nesutinka su jiems skirta diskvalifikacija.

Be abejo, norime kuo greičiau viską užbaigti, tačiau tai priklauso nuo kelių dalykų. Visi apeliantai nori susipažinti su medžiaga, o po to dar ir papildyti savo apeliacijas. Tai reiškia, kad negalėsime pradėti spręsti bylų tol, kol neapsisuks šis ratas. Kadangi bylų yra daug, tai aišku, kad per vieną kartą jų visų neišnagrinėsime“, - sakė L.Markauskas.

Priminsime, kad gruodžio pradžioje LFF paskelbė, kad dėl manipuliavimo rungtynėmis, Klaipėdos „Atlantas“ ir „Palanga“ baudžiami finansinėmis baudomis, o klubams naujajame sezone uždrausta žaisti tiek A, tiek pirmoje lygose. Abiejų klubų atstovai apeliavo į šį sprendimą. Tiesa, nei vieno, nei kito klubo vadovas nepatvirtino, jog laimėję apeliaciją, tęstų savo veiklą aukščiausiuose šalies divizionuose.

 

Aurimas Budraitis
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų