Į Vokietiją persikėlęs E. Girdvainis: „Tai bus galimybė pakilti aukščiau“ (8)

2020.01.09 16:06
Aurimas Adomaitis
Sportas.lt žurnalistas
Edvinas Girdvainis |  Elvio Žaldario nuotr.

Edvinas Girdvainis | Elvio Žaldario nuotr.

 Futbolas.lt jau kiek anksčiau skelbė, kad Lietuvos futbolo rinktinės vidurio gynėjas Edvinas Girdvainis yra arti persikėlimo į trečioje Vokietijos lygoje žaidžiantį Krėfeldo „Uerdingen 05“ klubą.

26-erių metų lietuvis, kuris šį mėnesį švęs savo 27-ąjį gimtadienį, Vokietijoje turėjo atlikti medicininę patikrą ir susitarti dėl galutinių kontraktų sąlygų. Tą E. Girdvainis atliko ir šiandien pasirašė pusantrų metų sutartį su galimybe ją pratęsti dar sezonui.

E. Girdvainis turėjo konkrečių pasiūlymų iš aukščiausioje lygoje žaidžiančių Vengrijos ir Kroatijos klubų. Pats žaidėjas atskleidė, kad jam sutartį siūlė ir daugkartinis Moldovos čempionas Tiraspolio „Sheriff“, tačiau E. Girdvainis pasirinko Vokietiją.

Daug kas abejojo lietuvio sprendimu žaisti trečioje Vokietijos lygoje, tačiau „Uerdingen“ klubas išsiskiria savo ambicijomis. Klubas turi aiškų tikslą – pakilti į antrą šalies lygą, o tam Krėfeldo miesto ekipa renka ambicingą sudėtį.

Komandoje žaidžia pasaulio čempionas Kevinas Grosskreutzas, E. Girdvainis vidurio gynėjų duetą gali sudaryti su patyrusiu ir Vokietijos aukščiausioje lygoje ne vieną sezoną žaidusiu Assani Lukimya, todėl mokytis iš ko tikrai bus.

Be pakankamai Vokietijoje garsių pavardžių svarbi figūra stovi ir direktorių poste. „Uerdingen“ ekipos sporto direktoriumi yra buvęs garsus Vokietijos futbolininkas Stefanas Effenbergas, kuris ir renka labai konkurencingą sudėtį.

„Sprendimą persikelti čia priėmiau vien dėl to, kad labai ambicingas klubas ir jie iškarto parodė norą mane turėti, suteikdami geras sąlygas. Komandoje žaidžia labai daug gerų žaidėjų, o ką kalbėti apie tai, jog komandoje yra ir pasaulio čempionas. Sporto direktorius Efenbergas irgi daug ką pasako“, – išskirtinai futbolas.lt portalui sakė E. Girdvainis.

„Buvo pasiūlymų ir iš kitų šalių, skambino „Sheriff“ klubas, siūlydami kontraktą, bet priėmiau sprendimą važiuoti į Vokietiją, nes tai bus galimybė pakilti aukščiau“, – atskleidė vidurio gynėjas.

Praėjusius pusę metų Rygos RFS klube žaidęs ir su juo Latvijos taurę iškovojęs lietuvis šansų pakilti tikrai gali turėti. „Uerdingen“ komanda rimtai nusitaikė į antrąją šalies lygą ir nors šiuo metu Krėfeldo klubas yra aštuntas, tačiau nuo atkrintamųjų vietos juos skiria tik 3 taškai.

„Sau esu išsikėlęs tikslą – pasirodyti kuo geriau. Manau, kad viskas bus gerai, svarbiausia, kad sveikata leistų žaisti“, – pridūrė E. Girdvainis, kuris per savo karjerą jau žaidė Ispanijoje, Lenkijoje, Izraelyje, Rusijoje ir Azerbaidžane.

 

Aurimas Adomaitis
Sportas.lt žurnalistas
DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų