Raudona kortelė | Organizatorių nuotr.

Raudona kortelė | Organizatorių nuotr.

Vilniaus „Riteriai“, „Kauno Žalgiris“ ir „Panevėžys“ šiandien pradeda pasiruošimą naujajam sezonui. Dar du klubai Marijampolės „Sūduva“ ir Vilniaus „Žalgiris“ savuosius pasiruošimus pradės po savaitės. Su šiuo penketuku kaip ir viskas aišku.

Daug daugiau klausimų kelia likusios komandos, kurios turėtų (arba neturėtų) žaisti būsimame sezone. Nei iš „Džiugo“, nei iš „Bangos“ naujienų kol kas jokių nėra, apie žemesnes vietas pirmoje lygoje pernai užėmusias vietas komandas išvis neaišku, o Klaipėdos „Atlantas“ ir „Palanga“ malonės laukia iš LFF apeliacinio komiteto.

„Trečiadienį rinksis komitetas ir ten spręsime procedūrinius klausimus. Viskas užtruko, nes kai kas nebuvo sumokėjęs žyminio mokesčio, kai kas padarė kitų klaidų.. Kai viskas buvo ištaisyta, prasidėjo švenčių laikotarpis.

Tai va, po trečiadienio abiejų klubų situacija bent kažkiek paaiškės. Iš mūsų pusės, svarbiausia išsiaiškinti komiteto narių užimtumą, tada susidėlioti posėdžius į priekį ir dirbti. Puikiai suprantame, kad sezonas artėja, todėl darysime tai, ką galime“, - portalui futbolas.lt sakė apeliacinio komiteto pirmininkas Laimonas Markauskas, pridūręs, kad tik trečiadienį bus nuspręsta, ar žaidėjų, ar klubų apeliacijos bus sprendžiamos pirmiausia.

Priminsime, kad LFF, dėl įtarimų pardavinėjant rungtynes, prieš mėnesį pašalino tiek „Atlantą“, tiek „Palangą“ iš dviejų aukščiausių divizionų. Pagal sportinį principą klaipėdiečiai turėjo išlikti aukščiausiame divizione, palangiškiai iškrito į pirmąją lygą.

Futbolas.lt žiniomis, „Atlantui“ laimėjus apeliaciją, jos vadovas Vidas Adomaitis pasiruošęs LFF skųsti teismui bei reikalauti kompensacijos už vardo žeminimą. Tiesa, pats V.Adomaitis į futbolas.lt skambučius neatsiliepė ir šios versijos nei patvirtino, nei paneigė. Beje, jau užbaigęs sezoną, „Atlanto“ klubas sulaukė teismo sprendimo, jog buvusiam treneriui Algimantui Briauniui privalo sumokėti daugiau nei 11 tūkstančių eurų sumą.

 

 

Aurimas Budraitis
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

romasius
2020-01-08 15:02:15
realiai gaila pajurys netures komandos ,na Kretinga Minija tegul buna pajurio flagmanu, ar Silute, na dziugas Telsiai , Gargzdai banga , Siauliai FA , zemaitija sumes reikiamas babkes ir bus manau komandos kietos,,,
Atsakyti
Kl
2020-01-06 19:27:47
Tai kad iskart aiškūs jūsų sprendimai, bachūrai
Atsakyti
Paulius773
2020-01-06 16:28:21
Atlantui tiesiog nesuteiks licenzijos dalyvauti A-lygoje ir neleis joje dalyvauti, kad ir laimėjus tą teismą. Priedu akys jau nukreiptos į Neptūno būsimą projektą. Ta pati savivaldybė jau nusigręžusi, tai čia bet kokiu atveju galima sakyti viso gero. Dėl Palangos tai čia ir taip jau viskas aišku.
Atsakyti