FK „Palanga“ logotipas | Organizatorių nuotr.

FK „Palanga“ logotipas | Organizatorių nuotr.

Kaip ir Klaipėdos „Atlanto“, taip ir „Palangos“ klubo vadovai yra nusiteikę per šiandien galutinai paruošti dokumentus, pagal kuriuos bus teikiama apeliacija į praėjusį ketvirtadienį Lietuvos futbolo federacijos pranešimą apie palangiškių pašalinimą tiek iš A, tiek iš pirmos lygos.

„Intensyviai šiuo klausimu dirbame. Baiginėjame apeliaciją – skubėsime išsiųsti“, - portalui futbolas.lt sakė „Palangos“ vadovas Tomas Laucius.

Priminsime, kad prieš savaitę surengtoje spaudos konferencijoje LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius įvardino, jog per šį sezoną gauti net aštuoni raportai, kuriuose pažymėta grėsmė, jog „Palanga“ galėjo veltis į nesąžiningus žaidimus.

„Noriu pabrėžti, kad didžioji dalis raportų atėjo iš pirmosios sezono pusės rungtynių, kai mūsų klube dar nebuvo. Daugelio žaidėjų, kurie yra suspenduoti, aš nepažįstu, o pusės net akyse nesu matęs“, - kalbėjo T.Laucius, pridūręs, kad tarp suspenduotųjų yra ir antroje sezono pusėje žaidusių futbolininkų.

„Taip, yra. Tačiau, kaip ir federacija, pavardžių nenoriu minėti“, - sakė T.Laucius.

Sakykite, koks pagrindinis jūsų motyvas, skundžiant LFF sprendimą?

Iš tikro, noriu kontakto ir bendro sprendimo. Kol kas tėra priimtas vienašališkas sprendimas, nežinant ar nevertinant kai kurių faktų. Tikiuosi, kad apeliacijos metu paaiškės daug dalykų.

Ką turite omeny?

Mes skaitėme Vido Adomaičio interviu, tai mūsų situacija panaši.

O jūs galite pasakyti siekiate? Juk klubas pagal sportinį principą ir taip nebe A lygoje..

Jei atvirai, šiandien dar negaliu to pasakyti. Esmė yra ta, kad federacijos sprendimas dėl baudų mums buvo tarsi iš giedro dangaus. Mes nieko nežinojome apie įtarimus, mes nieko nežinojome apie ikiteisminius tyrimus, mes nežinojome nieko. Kaip ir visi kiti, informaciją apie pašalinimą mes išgirdome iš spaudos konferencijos. Tada pirma mintis – kas čia ir kaip čia?

Grįžtant prie jūsų klausimo, tai net jei apeliacija būtų visiškai patenkinta, kol kas nežinau, kaip būtų įmanoma kartu dirbti toliau.

Šio viso reikalo esmė – lažybos. Ar jūs galite garantuoti, kad žaidėjai to nedarė?

Geras klausimas.. Aš tikrai norėčiau tikėti.. jei kažkas ir buvo, aš to nežinau. Žinau tik tai, kad viešumoje pasirodė informacija, jog aš diskvalifikuotas už lažybas. Tačiau tai netiesa. Mane nubaudė už nepakankamą bendradarbiavimą su federacija.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

to jo
2019-12-14 18:16:10
Kuo įdomios tos varžybos ? Kiek pagiringų vyrukų po pirmosios vietos
užsitikrinimo Sūduvos sudėty žaidė ? Baliavoti federacija dar neuždraudė
ir kažin ar kada udraus :-)
Atsakyti
Matyt
2019-12-13 19:07:02
Reikėtų žinoti savo komandos žaidėjus...
Atsakyti
Jo
2019-12-12 21:38:43
Stankevičiau o kaip dėl Riterių ir Sūduvos varžybų???
Atsakyti
to jo
2019-12-13 22:27:40
o ką tu nori apie šitas varžybas?