Valdas Trakys ReAl moments nuotr.

Valdas Trakys ReAl moments nuotr.

Kitą savaitę Lietuvos rezervinė/ eksperimentinė/ arba U-22 rinktinė keliaus į Kiniją, kur Čongčingo mieste dalyvaus turnyre kartu su Kinijos, Australijos ir Šiaurės Korėjos rinktinėmis. Lietuvos ekipai vadovaus Valdas Trakys.

„Situacija tokia, kad laiko turėjome labai mažai. Rinkomės iš tų žaidėjų, kurie nepateko į nacionalinę vyrų ir U-21 rinktines. Prioritetą skyrėme 1997 metų futbolininkams, tačiau susidūrėme su problema, kad jų, žaidžiančių ne mėgėjų lygyje, yra likę ne tiek ir daug.

Galbūt, kažkur užsienyje tai skambėtų labai iššaukiančiai, tačiau mūsų šalyje vaikinams toks šansas – sužaisti gerame stadione prie daug žiūrovų ir, galbūt, užsikabinti – gali būti vienintelis gyvenime.

Kalbant apie pasirinkimo prioritetus, tai turime viziją – žaisti greitą žaidimą. Dėl to, mums buvo reikalingi greiti žaidėjai priekyje“, - portalui futbolas.lt pasakojo treneris V.Trakys.

Lietuvos futbolininkai į Kiniją jau buvo kviečiami prieš dvejus metus. Panašaus pasiūlymo Lietuvos futbolo federacija sulaukė ir pernai. Trečias kartas nemelavo.

„Iki šiol vis kažkas sutrukdydavo, kad ten mūsų nebuvo, todėl šįsyk dėjome visas pastangas, kad ten atsidurtumėme. Nėra abejonių, kad Kinijos rinka yra įdomi tiek federacijai, tiek žaidėjams, tiek rėmėjams. Gavome labai gerą pasiūlymą, kurio negalėjome atsisakyti. Ar yra tikimybė, kad kitąsyk ten siųsime pagrindinę šalies rinktinę? Kodėl gi ne? Kita vertus, kalbame ne tik apie vyrų rinktinę, nes pagal UEFA taisykles toli keliauti negalime. Todėl kalbėkime apie tai, kad Kinijos rinka atsivers visoms rinktinės – tiek vyrų, tiek moterų, tiek vaikinų, tiek merginų“, - sakė LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Turnyras vyks Dažou sporto centro stadione, talpinančiame 21,5 tūkst. žiūrovų ir prasidės rungtynėmis tarp Šiaurės Korėjos ir Lietuvos rinktinių. Šios rungtynės numatytos lapkričio 15 dieną, 16:00 valandą vietos laiku.

„Nemanau, kad ten būsime patrankų mėsa. Aišku, tam reikia, kad už varžovus bėgtumėm dukart daugiau, kovotumėm narsiau ir atiduotumėm visą širdį. Tik tada kažko galime tikėtis“, - reziumavo V.Trakys.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Kolia
2019-11-15 10:25:21
Isvisar zinoka DARO TIE LICHAI ISLFF.TOKIUS PINIGUS META,GERIAU TUOS ZAIDEJUS PRIDUOTI FIZINIO PARENGIMO TRENIRUOTES 18 DIENU,BEGT NEMOKA IR NEGALI
Atsakyti
ZAN ZAK
2019-11-10 13:31:03
PINIGU METIMAS,geriau kelis simtus kamuoliu nupirktu ir isdalintu bedniems vaikams.
Atsakyti
Matyt
2019-11-10 11:50:42
Eilinį kartą - LFF rezultatai ir prestižas paskutinėse žiūrovų eilėse.
Atsakyti
Simonas
2019-11-10 01:48:24
Kaip visada, pasiema savo auklėtinių nors jie netempia lygio ir sako kad nera žaidėjų:)) Is minijos, atmosferos, 14 vietos komandos vidutinioka Gecevičiu:) kai yra puikaus jaunimo is bangos, nevezio, jonavos, siauliu. Ir taip visada
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton