„Palangos“ ekipa | Organizatorių nuotr.

„Palangos“ ekipa | Organizatorių nuotr.

Lietuvos A lygoje septintą vietą užimantis Palangos klubas šį sezoną dažniausiai yra linksniuojamas ne dėl rezultatų, o dėl galimos užklasinės veiklos. Pakankamai daug dėmesio sulaukė palangiškių rungtynės su „Panevėžio“ klubu ir jų vidinis tyrimas dėl tų rungtynių.

Panašu, kad tai nėra vieninteliai tamsūs debesys aplink šį klubą. Laidoje „Laikas futbolui“ LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius atskleidė, kad šiuo metu vyksta tyrimas dėl LFF taurės pusfinalio rungtynių, kuriose „Palanga” po dviejų rungtynių pabaigoje praleistų įvarčių pralaimėjo Gargždų „Bangai“.

„Džiugu, kad Palanga pradėjo vidinį tyrimą, tačiau praktika rodo, kad tie vidiniai tyrimai vidiniais tyrimais ir baigiasi. Būna, kad vienas kitas žaidėjas ar treneris pakeičiamas, bet pagrindinės problemos tai neišsprendžia.

Dėl to, LFF šiemet deda dideles pastangas, kad į šį reikalą įsitrauktų ir policija. Kai turime įstatymą, kai turime tam tikras baudžiamąsias priemones, tai net vienas precedentas būtų vienas iš sprendimo būdų ir tikrai norisi jau šiemet tokį precedentą turėti, kad žmonės prieš nusižengdami, pagalvotų apie galimas pasekmes.

O kalbant apie „Palangą“, tai paskutinė naujiena ar paskutinis visuomenės dėmesys buvo kreipiamas į LFF taurės pusfinalio rungtynes „Banga“ – „Palanga“, tai taip tos rungtynės sulaukė nemenko susidomėjimo, todėl į tai yra įtraukta ir policija, ir mes patys daromės tyrimus, esame gavę informacijos tiek iš vietinių lažybų bendrovių, tiek iš užsienio kompanijų. Artimiausiu metu tikimės šią situaciją išspręsti“, - pasakojo E.Stankevičius.

Futbolas.lt žiniomis, „Palanga“ šiuo metu yra ne vienintelis klubas po padidinamuoju stiklu.  

a lyga
2019-10-10 19:51:59
lazybu liga , dar gerb. romanovas taip sake- o jis zino ka sako
Atsakyti
prmts403
2019-10-10 12:05:39
Ko jus norite jei zaidejai uzdirba po 600-900e i men ,tai is ko jiems gyventi?
Atsakyti
...
2019-10-10 22:03:58
Čia jau jų problema.
Ignelis
2019-10-10 00:52:01
Mano manymu Palanga viska dare per daug akivaizdziai ir juos ismes is A lygos, ir dar neaisku kaip su Atlantu bus nes irgi buvo labai keistų varzybu ir ne vienos :))) tai ka,kitais metais bus 5 komandos a lygoje :)) nes dziugas vienas tikrai neis ten,nebent lff kazka sugalvos kad padaryti platesne lyga ir prijungs daugiau is pirmos lygos. Tai yra vienintelė iseitis kuria matau dabar
Atsakyti
federacijai
2019-10-09 20:37:55
jei kitais metais nebus a lygoje 12 komandu,tai nebeliks kam zaisti,reikia skubiu lff zingsniu
Atsakyti
po padidinamuoju ?
2019-10-09 16:34:33
Klaipėdos „Atlantas“ šeštadienio vakarą pranešė, kad pradeda vidinį tyrimą dėl viešoje erdvėje pasirodžiusios informacijos apie galimai sutartą rungtynių rezultatą. Toks yra klubo prezidento Vido Adomaičio sprendimas, rašoma klubo pranešime spaudai.
Atsakyti