„Palangos“ ekipa | Organizatorių nuotr.

„Palangos“ ekipa | Organizatorių nuotr.

Lietuvos A lygoje septintą vietą užimantis Palangos klubas šį sezoną dažniausiai yra linksniuojamas ne dėl rezultatų, o dėl galimos užklasinės veiklos. Pakankamai daug dėmesio sulaukė palangiškių rungtynės su „Panevėžio“ klubu ir jų vidinis tyrimas dėl tų rungtynių.

Panašu, kad tai nėra vieninteliai tamsūs debesys aplink šį klubą. Laidoje „Laikas futbolui“ LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius atskleidė, kad šiuo metu vyksta tyrimas dėl LFF taurės pusfinalio rungtynių, kuriose „Palanga” po dviejų rungtynių pabaigoje praleistų įvarčių pralaimėjo Gargždų „Bangai“.

„Džiugu, kad Palanga pradėjo vidinį tyrimą, tačiau praktika rodo, kad tie vidiniai tyrimai vidiniais tyrimais ir baigiasi. Būna, kad vienas kitas žaidėjas ar treneris pakeičiamas, bet pagrindinės problemos tai neišsprendžia.

Dėl to, LFF šiemet deda dideles pastangas, kad į šį reikalą įsitrauktų ir policija. Kai turime įstatymą, kai turime tam tikras baudžiamąsias priemones, tai net vienas precedentas būtų vienas iš sprendimo būdų ir tikrai norisi jau šiemet tokį precedentą turėti, kad žmonės prieš nusižengdami, pagalvotų apie galimas pasekmes.

O kalbant apie „Palangą“, tai paskutinė naujiena ar paskutinis visuomenės dėmesys buvo kreipiamas į LFF taurės pusfinalio rungtynes „Banga“ – „Palanga“, tai taip tos rungtynės sulaukė nemenko susidomėjimo, todėl į tai yra įtraukta ir policija, ir mes patys daromės tyrimus, esame gavę informacijos tiek iš vietinių lažybų bendrovių, tiek iš užsienio kompanijų. Artimiausiu metu tikimės šią situaciją išspręsti“, - pasakojo E.Stankevičius.

Futbolas.lt žiniomis, „Palanga“ šiuo metu yra ne vienintelis klubas po padidinamuoju stiklu.  

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų