„Palangai“ vadovaus buvęs L.Kleizos bendražygis (1)

2019.08.01 16:07
Aurimas Budraitis
FK „Palanga“ logotipas | Organizatorių nuotr.

FK „Palanga“ logotipas | Organizatorių nuotr.

Atpūtus permainų vėjams į pajūrio klubą, paaiškėjo, kad jo vairas atiduodamas buvusiam rinktinės krepšininko Lino Kleizos bendražygiui Mindaugui Gobikui. Pastarasis buvo L.Kleizos labdaros ir paramos fondo vadovas.

Be to, M.Gobikas ne vienus metus dirbo dėstytoju tuometinėje Lietuvos kūno kultūros akademijoje. Naujasis klubo vadovas neslepia, kad į klubą pateko per bendrus pažįstamus.

„Taip, sutinku, kad Lietuvoje futbolo ir krepšinio pasauliai skiriasi, bet vis tik ir viena, ir kita yra sportas, o sporto vadybą aš išmanau gana neblogai. Sutinku ir su tuo, kad toli gražu ne visi planai realizuojasi futbole, tačiau tai nereiškia, kad dėl to reiktų kažko bijoti, nuleisti ir nieko nedaryti. Anaiptol. Tikslas yra dirbti“, - portalui futbolas.lt sakė M.Gobikas.

Spaudoje netrūksta gandų, kad šiemet ekipai nėra keliami jokie tikslai..

Tie gandai daugiau ar mažiau yra tikri. Supraskite, kad mes atėjome į tokią situaciją, kai padaryti staigius pokyčius yra tiesiog neįmanoma. Turiu omeny, transferų langą. Todėl realiai suvokdami situaciją, atėjome žvelgdami į ateitį.

Aišku, nėra taip, kad šiemet nekovosime. Ne, mes norime būti konkurencingi. Norime turnyro lentelėje garbingai kovoti su artimiausiais priešininkais, norisi garbingai užbaigti sezoną.

O kas toliau?

Tolimesnės ateities tikslas – vieta Europoje. Iki tol savininkai dės savo lėšas, nes puikiai supranta, kad pajamos iš žiūrovų, rėmėjai, komerciniai dalykai nuo pasaulinės praktikos atsilieka labai stipriai.

Lietuviškame futbole įprasta, kad savininkams tos Europos tiesiog pabosta laukti..

Parodys laikas, tačiau savininkų planai nėra trumpalaikiai. Natūralu, kad norisi tuos tikslus pasiekti kuo greičiau, tačiau kaip bus, nežino niekas. Be to, mes nesame naivūs ir suprantame, kad tokie dalykai per labai trumpą laiką neįvyksta. Aišku, visada yra kitas būdas – laimėti taurę, bet.. toli gražu ir tai nėra lengva.

Vis tik, kodėl „Palanga“? Kodėl, pavyzdžiui, ne „Stumbras“?

Šito nežinau. Man kaip kauniečiui Kaune būtų netgi smagiau. Tačiau toks yra savininkų pasirinkimas.

Ar esate patenkinti nuveiktu darbu kalbant apie komandos komplektaciją?

Įvertinus laiką, dėl kurio buvome stipriai suvaržyti, manau, kad pavyko surinkti visai neblogą komandą. Džiaugiamės tiek lietuviais, tiek legionieriais. Ypač iš Ukrainos. Aišku, viską parodys rezultatai aikštėje, tačiau kol kas viskas yra gerai.  

Aurimas Budraitis
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Anna
2019-08-07 13:58:39
Kviečiu jus į privatų sekso klubą - www.lady4.fun
Atsakyti