Romelu Lukaku kitą sezoną gali žaisti Ispanijoje | AP/Scanpix nuotr.

Romelu Lukaku kitą sezoną gali žaisti Ispanijoje | AP/Scanpix nuotr.

Jau kitų metų vasarą „Barcelona“ gali įsigyti Belgijos rinktinės talentą. Ispanijos spaudoje pasirodė pranešimų, kad Katalonijos komanda rimtai svarsto galimybę išpirkti Londono „Chelsea“ klubui priklausančio puolėjo Romelu Lukaku kontraktą.

Šį sezoną 20-metis nuomos pagrindais rungtyniauja Liverpulio „Everton“ komandoje, kurioje yra nesustabdomas ir muša įvarčius labai dažnai.

Įdomu tai, kad pastaruoju metu yra pašliję belgo ir „mėlynųjų“ stratego Jose Mourinho santykiai. Manoma, kad portugalas jaunojo talento savo klube nemato, todėl pastarajam gali tekti ieškotis kitos komandos, kuria gali tapti minėtoji „Barcelona“.

Tiesa, pats R.Lukaku buvo užsiminęs, kad jei „Everton“ ekipai pavyktų iškovoti vietą UEFA Čempionų lygoje, jis norėtų su šiuo klubu pasirašyti preliminarią sutartį ir jame rungtyniauti dar ne vienerius metus.

Tačiau J.Mourinho, kurio treniruojamai komandai belgas priklauso, ragina futbolininką laikyti liežuvį už dantų ir pačiam anksčiau laiko apie savo ateitį nespręsti, nes viskas priklausys tik nuo Anglijos sostinės klubo malonės.

Nepaisant visų kalbų ir spekuliacijų, šį sezoną R.Lukaku savo meistriškumą demonstruoja mušdamas įvarčius tiek „Premier“ lygoje, tiek Belgijos rinktinėje. Iš viso per sužaistas 18 rungtynių futbolininkas įmušė 10 įvarčių visuose frontuose.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų