Nyderlandai
Pasibaigė
3
:
2
Atsinaujins po sek
Ukraina
Adriano Galliani | LaPresse/Scanpix nuotr.

Adriano Galliani | LaPresse/Scanpix nuotr.

27-erius metus „Milan“ klube praleidęs šios komandos viceprezidentas Adriano Galliani pareiškė, kad jis, po paskutinių UEFA Čempionų lygos rungtynių su Amsterdamo „Ajax“, paliks klubą.

Kartu su Silvio Berlusconi „Milan“ į aukštumas iškėlęs A.Galliani paskutiniu metu sulaukė nemažai kritikos iš Silvio dukters Barbaros Berlusconi. Spauda spėja, kad būtent dėl prastų santykių su Barbara, A.Galliani ir nusprendė palikti klubą.

„Po Čempionų lygos rungtynių su „Ajax“ aš atsistatydinsiu. Palieku klubą dėl geros priežasties“, - naujienų agentūrai „Ana“ sakė A.Galliani.

„Suprantu, kad kartų kaita turi įvykti, bet ji neturėtų vykti taip. Manau, kad nusipelniau daugiau pagarbos ir elegancijos. Mano vardui ir įvaizdžiui buvo padaryta žala. Atsistatydinsiu pasiekęs bendrą susitarimą arba be jo“.

„Mano ateitis? Nežadu priimti skubotų sprendimų, todėl man reikės laiko apsispręsti. Galiu pasakyti tik tai, kad mano meilė Silvio Berlusconi nepasikeitė ir niekada nepasikeis“, - užbaigė A.Galliani.

Verta paminėti, kad su šiuo „transferų guru“ yra siejamas turtingasis Paryžiaus „Saint-Germain“ klubas, kuris ieško naujo sporto direktoriaus.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų