Alessandro Florenzi nepatenkintas teisėjo sprendimu | AFP/Scanpix nuotr.

Alessandro Florenzi nepatenkintas teisėjo sprendimu | AFP/Scanpix nuotr.


Pirmadienį Italijos „Serie A“ čempionate buvo užbaigtas 13-asis turas. Jį užbaigė dar pralaimėjimo nepatyręs „Roma“ klubas, kuris ir šiandien nepralaimėjo. Tiesa, Italijos sostinės klubas neįveikė „Cagliari“ komandos ir su ja sužaidė nulinėmis lygiosiomis. Tai buvo net trečiosios „Roma“ lygiosios iš eilės.


„Roma“ šiame mače jau galėjo naudotis po traumos pasveikusio Gervinho paslaugomis, kuris pastebimas buvo nuo pirmų minučių.


4 minutę afrikietis prasiveržė kraštu ir atliko pavojingą smūgį iš aštraus kampo, tačiau greito įvarčio jam nepavyko įmušti. Po minutės iš kito krašto smūgiavo Maiconas, bet ir jo smūgis buvo atremtas. „Roma“ taip pat mačo pradžioje atliko kelis tolimus smūgius, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.


Labiau į krašto saugą, o ne gynėją panašus Maiconas toliau atlikdavo reidus dešiniuoju atakos kraštu. 10 minutę brazilas ir vėl smūgiavo, tačiau „Cagliari“ vartininkas dar kartą sužaidė puikiai. 14 minutę galingą smūgį atliko Alessandro Florenzi, bet jam nepavyko pataikyti į vartus.


„Roma“ klubui priklausė kamuolio kontrolė, bet dauguma jų smūgių buvo netikslūs. Tuo metu svečiai laikui bėgant įsivažiavo į žaidimą. „Cagliari“ puolėjai bandydavo atsidengti, tačiau jų komandos saugų perdavimai nepasiekdavo.


Įpusėjus kėliniui „Roma“ klube ne vieną smūgį bandė atlikti Miralemas Pjaničius, tačiau šiandien saugo taikiklis buvo išsiderinęs. Kitoje aikštės pusėje neblogą šansą turėjo Victoras Ibarbo, bet jo smūgį galva atrėmė Morganas De Sanctis.


Kėlinio pabaigoje „Roma“ galėjo išsiveržti į priekį, bet sėkmė ir vėl nusisuko nuo jų. Gervinho galva smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą, o A.Florenzi bandymą atrėmė vartininkas.Antrąjį kėlinį „Roma“ taip pat pradėjo aktyviai. Jau po poros minučių šansą turėjo A.Florenzi, tačiau „Cagliari“ vartininkas atlaikė jo smūgį.


51 minutę Maiconas atliko įspūdingą smūgį, bet dar įspūdingiau sužaidė „Cagliari“ vartų sargas Vlada Avramovas, kuris tiesiog neįtikėtinai pasiekė į patį vartų kampą lėkusį kamuolį.


Po trijų minučių „Cagliari“ po kampinio įmušė įvartį, bet „Roma“ laimei, jis dėl nuošalės įskaitytas nebuvo. „Roma“ toliau ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau sėkmė ir toliau šypsojosi „Cagliari“ klubui.


Sužaidus kiek daugiau nei 70 minučių mačo teisėjas už kalbas iš aikštės išvarė „Roma“ trenerį Rudi Garcia, kuris komandai, naudodamas raciją, vadovavo iš tribūnos.


Kėlinio pabaigoje „Cagliari“ vos neįmušė įspūdingo įvarčio, bet M.De Sanctis išgelbėjo vartus nuo puikaus Sebastiano Erikssono smūgio.


Per pridėtą mačo laiką „Roma“ stadione ir vėl nuaidėjo nusivylimo atodūsis, kadangi „Cagliari“ vartininkas dar kartą išgelbėjo savo vartus nuo labai pavojingo smūgio. Iki finalinio teisėjo švilpuko įvarčių taip ir nebuvo, todėl „Roma“ klubas trečią kartą iš eilės sužaidė lygiosiomis.


Po šių lygiųjų „Roma“ ekipa su 33 taškais užleido lyderio poziciją Turino „Juventus“ komandai, kuri savo sąskaitoje turi vienu tašku daugiau.


Rezultatas:


„Roma“ 0 – 0 „Cagliari“

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų