„Milan“ fanai prie „San Siro“ stadiono | twitter.com nuotr.

„Milan“ fanai prie „San Siro“ stadiono | twitter.com nuotr.


Vakar „Milan“ klubo nesėkmingų varžybų serija prasitęsė, kadangi „Milan“ nesugebėjo įveikti svečių „Genoa“ futbolininkų ir mačas pasibaigė lygiosiomis 1-1.


Kaka pirmasis išvedė „Milan“ į priekį, bet Alberto Gilardino realizuotas 11 metrų baudinys išlygino rezultatą. Sužaidus daugiau nei pusvalandį „Genoa“ liko dešimtyje, o į jos vartus buvo paskirtas ir vienuolikos metrų baudinys.


Visgi Mario Balotelli antrą kartą savo karjeroje nesugebėjo realizuoti baudinio. Nors „Milan“ visų rungtynių metu dominavo aikštėje ir atliko ne vieną smūgį, bet daugiau jiems pasižymėti nepavyko ir klubai pasidalino po tašką.


Po šių rungtynių „Milan“ fanai buvo įsiutę ir supykę ant savo komandos. Apie 300 „Milan“ ultrų nusprendė neiti namo ir po varžybų blokavo stadiono išėjimus bei laukė savo komandos pasiteisinimo.


„Milan“ sirgaliai prie išėjimų skandavo tokius žodžius kaip „gėda“, „šie žaidėjai nežino ką reiškia pasiaukojimas. Jų banko sąskaitos yra pilnos pinigų, o tokie žmonės kaip mes dirbam jiems“, „laukiame jūsų su lazdomis“.


Buvo pranešta, kad Mario Balotelli norėjo eiti pasikalbėti su fanais, bet to padaryti jam neleido policija. Vietoje jo su fanais pasikalbėjo Kaka ir Christianas Abbiati. Jie prižadėjo savo komandos gerbėjams dėti dar daugiau pastangų ir pakeisti kai kurių savo komandos draugų, kurie buvo kaltinami ultrų, požiūrį.


Praėjus kiek laiko „Milan“ sirgaliai išsiskirstė ir „Milan“ autobusas su žaidėjais stadioną paliko tik po vidurnakčio.


Vos 14 taškų per 13 „Serie A“ varžybų surinkusį „Milan“ klubą gynė jo viceprezidentas Adriano Galliani, kuris tikina, kad tokie sezonai gali pasitaikyti.


„Tokius sezonus turi visi klubai. Žmonės turi atsiminti „Milan“ istoriją, kadangi Silvio Berlusconi nusipirko klubą iš bankroto tribunolo“, - po mačo kalbėjo A.Galliani.


„Praėjusiame sezone „Napoli“ nežaidė Čempionų lygoje, o „Fiorentina“ yra tik Europos lygoje. „Inter“ praėjusiame sezone užėmė vos 9 vietą. Visi šie klubai vis dar egzistuoja. Tokie klubai po vieno nesėkmingo sezono nemiršta“.


„Milan“ skaičiuoja savo 115-uosius metus ir tikrai pradės 116-us. Prastų metų pasitaiko visiems, todėl nedarykime iš to dramos. Pažiūrėkime į mūsų trofėjus. Turime pakelti savo galvą ir didžiuotis „Milan“ klubu“, - užbaigė A.Galliani.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų