Giedrius Titenis | Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Giedrius Titenis | Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Penktadienį Anykščiuose prasidėjo dvi dienas truksiančios Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos. Jose dalyvauja ir vienas pajėgiausių šalies plaukikų Giedrius Titenis.

Kaip ir tikėtasi, G.Titenis penktadienį laimėjo abi savo rungtis (50 ir 200 m krūtine). Dvi pergales tą pačią dieną taip pat iškovojo ir Joana Ulytė bei Giedrė Grigonytė.

Visų penktadienio finalų nugalėtojai ir prizininkai:

200 m nugara, moterys

1. Joana Ulytė 2:17.95

2. Ieva Zarankaitė 2:24.13

3. Beatričė Kanapienytė 2:24.50

200 m peteliške, vyrai

1. Edgaras Štura 2:02.89

2. Pijus Mackevičius 2:11.49

3. Artūras Štura 2:14.36

200 m kompleksiniu būdu

1. Pavelas Vilcanas (Latvija) 2:05.74

2. Edgaras Štura 2:08.29

3. Marius Mikalauskas 2:10.13

800 m laisvu stiliumi, moterys

1. Guoda Jonelytė 9:30.13

2. Alina Taran 9:40.78

3. Greta Remeikaitė 9:50.41

Estafetė 4 po 50 m laisvu stiliumi, vyrai

1. Vilniaus VSM-1 1:34.57

2. Kauno PM-1 1:34.94

3. Kauno C SM-1 1:37.59

Estafetė 4 po 50 m kompleksiniu būdu, moterys

1. Vilniaus VSM-1 2:00.51

2. Kauno PM-2 2:02.58

3. Kauno PM-1 2:03.50

200 m laisvu stiliumi, moterys

1. Joana Ulytė 2:05.57

2. Goda Overlingaitė 2:11.31

3. Guoda Jonelytė 2:11.52

50 m krūtine, vyrai

1. Giedrius Titenis 27,78

2. Vaidotas Blažys 28,56

3. Mantas Auruškevičius 29,09

100 m peteliške, moterys

1. Vaiva Gimbutytė 1:02.56

2. Ieva Zarankaitė 1:02.68

3. Giedrė Grigonytė 1:03.72

100 m nugara, vyrai

1. Eimantas Milius 57,85

2. Juozas Mackonis 58,00

3. Emilis Laužikas 58,15

400 m kompleksiniu būdu, moterys

1. Viktė Labanauskaitė 5:00.22

2. Joana Ulytė 5:05.15

3. Alina Taran 5:14.89

100 m laisvu stiliumi, vyrai

1. Tadas Duškinas 49,80

2. Jevgenijus Rogožinas 50,45

3. Justinas Bilis 51,12

50 m laisvu stiliumi, moterys

1. Giedrė Grigonytė 26,71

2. Vaiva Štaraitė 27,30

3. Greta Pleikytė 27,37

200 m krūtine, vyrai

1, Giedrius Titenis 2:13.46

2. Mantas Auruškevičius 2:16.56

3. Marius Mikalauskas 2:19.70

50 m krūtine, moterys

1. Ieva Zarankaitė 30,57

2. Martyna Karmazinaitė 31,16

3. Monika Apčinikovaitė 31,40

50 m peteliške, vyrai

1. Tadas Duškinas 24,58

2. Edgaras Štura 25,53

3. Pijus Mackevičius 25,83

100 m kompleksiniu būdu, moterys

1. Giedrė Grigonytė 1:04.71

2. Vaiva Gimbutytė 1:05.12

3. Goda Overlingaitė 1:06.88

400 m laisvu stiliumi, vyrai

1. Grantas Dapkus 4:02.81

2. Simas Žiaukas 4:03.76

3. Jonas Zakarauskas 4:10.41

100 m krūtine, moterys

1. Viktorija Valiūtė 1:11.81

2. Goda Overlingaitė 1:11.97

3. Alina Keulich 1:13.14

Mišri estafetė 4 po 50 m laisvu stiliumi

1. Kauno PM-1 1:39.04

2. Vilniaus VSM-1 1:41.22

3. Panevėžio Žemyna 1:43.21

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-27 „Juventus“ 18:30 „Pieno žvaigždės“
01-30 „Rytas“ 17:20 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

01-27 ALBA 21:00 CSKA
01-27 ASVEL 21:45 „Baskonia“
01-27 „Valencia“ 22:00 „Žalgiris“
01-27 „Real“ 22:00 „Panathinaikos“
01-28 „Olympiacos“ 21:00 „Barcelona“
01-28 „Chimki“ 21:00 „Fenerbahče“
01-28 „Maccabi“ 21:05 „Anadolu Efes“
01-28 „AX Armani“ 21:45 „Zenit“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 01-26 Crystal Palace 20 : 00 West Ham United
Ant 01-26 Newcastle United 20 : 00 Leeds United
Ant 01-26 West Bromwich … 22 : 15 Manchester City
Ant 01-26 Southampton 22 : 15 Arsenal
Tre 01-27 Burnley 20 : 00 Aston Villa
Tre 01-27 Chelsea 20 : 00 Wolverhampton …
Tre 01-27 Brighton & Hov… 21 : 30 Fulham
Tre 01-27 Everton 22 : 15 Leicester City
Tre 01-27 Manchester United 22 : 15 Sheffield United