Thomasas Vermaelenas | AFP/Scanpix nuotr.

Thomasas Vermaelenas | AFP/Scanpix nuotr.

Belgijos nacionalinės futbolo rinktinės treneris Marcas Wilmotsas įspėjo savo auklėtinius, jog jei jie nežais reguliariai savo klubuose, jie rizikuoja nepatekti į 23 futbolininkų sąrašą, kuriuos strategas vešis į Brazilijoje vyksiantį Pasaulio čempionatą.

M.Wilmotsas liko nusivylęs savo žaidėjų pasirodymu draugiškose rungtynėse prieš Japonijos rinktinę ir tiki, kad priešininkų žaidėjų fizinis pasiruošimas buvo kertinis faktorius šioje dvikovoje. Po šių varžybų treneris išsakė aiškią savo nuomonę apie savo auklėtinius.

„Visų pirma turime išspręsti žaidėjų problemas jų klubuose. Gruodžio bei sausio mėnesiai bus labai svarbūs jų karjeroje“, – pasakojo strategas.

„Žaidėjai, kurie važiuos į Pasaulio čempionatą, bus atrinkti pagal tai, ar jie reguliariai rungtyniaus savo ekipose. Kitu atveju negalime tikėtis pasiekti aukščiausių rezultatų“, – užbaigė M.Wilmotsas.

Į didesnės rizikos grupę patenka Kevinas De Bruyne, Toby Alderweireldas, Thomasas Vermaelenas, Mousa Dembele, Danielis van Buytenas bei Marouane'as Fellaini.

Tiesa tik K. De Bruyne ir M.Dembele yra siejami su išvykimais į kitas ekipas, visiems kitiems teks stengtis išsikovoti startinio žaidėjo poziciją savo komandose.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų