Tomo Tumalovičiaus nuotr.

Tomo Tumalovičiaus nuotr.

Už kelių dienų Prancūzijos uoste Le Havre susirinks šimtai Dakarui paruoštų automobilių, motociklų ir kitos technikos, kurią organizatoriai keltu gabens į Pietų Amerikos žemyną. Ne išimtis ir „Žalvaris – Dakar“ komandos automobilis Toyota FJ Cruiser, kurį vairuos patyręs dykumų lenktynininkas Antanas Juknevičius su šturmanu Vytautu Obelevičiumi.

Pasak Antano Juknevičiaus, automobilis paruoštas patikimai, pavyko atlikti visus norimus patobulinimus laiku: pakeistas variklis, važiuoklė pakeista į labiau Dakarui tinkančią, automobilis net buvo nugabentas į Jungtinius Arabų Emiratus į profesionalius dykumų ralių  lenktynininkus aptarnaujanti servisą techniniams darbams atlikti. Tad 2009 metais baltarusių vairuojamas ir Dakaro finišą pasiekęs bolidas turėtų atlaikyti 2014 metų Dakaro išbandymus.

Paklaustas apie šturmaną, „Žalvaris – Dakar“ komandos lenktynininkas Antanas Juknevičius vylėsi, kad Vytauto Oboliavivičiaus daugiametė Dakaro patirtis, įgauta gamyklinėje VW komandoje kaip mechanikui, pasitarnaus tiek serviso zonoje, tiek trasoje. Nors Vytautas pirmą kartą Dakare dalyvaus kaip šturmanas, o ne mechanikas, Antanas ramus ir žadėjo dalintis visomis šturmanavimo žiniomis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų