Siniša Mihajlovičius | RIA Novosti/Scanpix nuotr.

Siniša Mihajlovičius | RIA Novosti/Scanpix nuotr.

Serbijos rinktinės treneris Siniša Mihajlovičius patvirtino, kad jis palieka rinktinės trenerio postą ir grįžta treniruoti į Italiją. Strategas vadovaus Genujos „Sampdoria“ klubui, kuris šią žiną patvirtino savo oficialiame puslapyje.

Penktadienį S.Mihajlovičius dar vadovavo Serbijai, kuri su Rusija sužaidė taikiai 1-1, tačiau vakar 44-erių metų treneris atskleidė, kad jis sutiko treniruoti „Sampdoria“ klubą.

„Po pokalbio su Serbijos Futbolo Federacija aš nusprendžiau pasitraukti iš nacionalinės rinktinės trenerio posto. Priėmiau „Sampdoria“ klubo pasiūlymą. Šį sprendimą priėmiau tikrai ne dėl pinigų, jį įtakojo kiti faktoriai“, - sakė S.Mihajlovičius.

„Šį sprendimą priėmiau skaudančia širdimi, kadangi aš pradėjau naują Serbijos rinktinės kartą, kuri yra labai perspektyvi. Palikau savo postą, kadangi federacijos prezidentas Tomislavas Karadžičius ir sekretorius Zoranas Lakovičius negalėjo garantuoti, jog jie liks savo pareigose. Visgi duris palieku atviras, kadangi dar galiu grįžti treniruoti Serbiją“, - užbaigė S.Mihajlovičius.

S.Mihajlovičius turi nemažai patirties Italijoje. Kaip futbolininkas jis ten žaidė daug savo karjeros metų. Ketverius metus jis praleido ir „Sampdoria“ klube. Tuo metu Italijoje jis iki Serbijos rinktinės jau buvo treniravęs tokius klubus kaip „Bologna“, „Catania“ ir „Fiorentina“, tačiau dabar strategas nusprendė treniruoti „Sampdoria“ klubą, kuris praėjusią savaitę iš vyriausiojo trenerio pareigų atleido Delio Rossi.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų