Antonio Adanas | EFE/Scanpix nuotr.

Antonio Adanas | EFE/Scanpix nuotr.

Buvęs Madrido „Real“ klubo vartininkas Antonio Adanas karjerą tęs Italijoje. Futbolininkas pasirašė sutartį su „Cagliari“ klubu.

26-erių metų vartininkas praėjusią vasarą paliko „Karališkąjį“ klubą, kadangi jame jis buvo tik atsarginis. Iki pat vakar vartininkas buvo laisvasis agentas, tačiau jam sutartį nusprendė pasiūlyti „Cagliari“ ekipa.

Šioje komandoje ispanas debiutuoti galės jau šį savaitgalį. „Cagliari“ ekipoje jis vilkės 26 numeriu pažymėtus marškinėlius. Italijos klubas A.Adaną nusprendė įsigyti, kadangi traumą patyrė Michaelis Agazzas.

„Mano pirmos mintys atvykus čia yra su siaubingos katastrofos aukomis ir jų šeimomis“, - kalbėjo A.Adanas, kuris prisiminė visai neseniai Sardinijos salą užplūdusį potvynį, dėl kurio mirė mažiausiai 18 žmonių.

„Esu labai laimingas būdamas čia. Noriu padėkoti „Cagliari“ prezidentui ir klubui už šią progą suteiktą man“, - užbaigė A.Adanas.

A.Adanas yra „Real“ akademijos auklėtinis. Pagrindinėje komandoje vartininkas debiutavo 2010 metais. Per trejus metus jis sužaidė 7 „La Liga“ mačus.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų