Christianas Horneris | AP/Scanpix nuotr.

Christianas Horneris | AP/Scanpix nuotr.

„Red Bull“ ekipos vadovas Christianas Horneris teigia, kad jis nemato nei vienos priežasties, kodėl Markas Webberis po šių metų sezono turėtų palikti komandą, nepaisant to, kad neseniai vėl pasklido gandai apie M.Webberio tariamai pasirašytą sutartį su „Ferrari“.

Nors teigiama, kad M.Webberis jau kitais metais „Ferrari“ ekipoje pakeis Felipe Massą, C.Horneris atskleidė, kad jis būtų patenkintas, jei M.Webberis nuspręstų likti „Red Bull“ komandoje.

„Tai jau tampa tradicija, nes kiekvieną pavasarį M.Webberis yra siejamas su „Ferrari“. Tačiau jis nesižvalgo į „Ferrari“. Kiekvienas pilotas, šiuo metu lenktyniaujantis „Formulėje 1“, kitais metais gali tapti Fernando Alonso komandos draugu, tačiau Markas yra susikoncentravęs ties mūsų komanda“, - teigė C.Horneris.

„Markas yra laimingas mūsų komandoje. Kai ateis laikas, mes susėsime su juo ir pašnekėsime apie tolimesnę jo ateitį mūsų ekipoje. Tai nutiks šiek tiek vėliau. Manau, kad Markas yra patenkintas tuo, kad jis turi vietą tokioje stirpioje komandoje, kaip „Red Bull“.“

Nors M.Webberis šiemet dar nei karto nefinišavo ant podiumo, jo greitis lenktynėse yra pastovesnis, nei jo komandos draugo Sebastiano Vettelio. C.Horneris teigia, kad tokia tendencija išliks viso sezono metu.

„Markas pirmose keturiose čempionato lenktynėse pasirodė labai gerai. Jis greitai perprato bolidą, todėl nenuostabu, kad šiemet jis yra geros formos.“

„Jis keturis kartus finišavo ketvirtoje vietoje. Be abejonės, norėtume jį matyti ant podiumo, tačiau jis iškovojo nemažai svarbių taškų ir lenktynėse važiuoja labai stabiliai. Be abejonės, šiemet jis yra labai stiprus lenktynininkas.“

„Manau, kad tokia konkurencija tarp komandos pilotų išeis tik į naudą. Dėl to Sebastianas taip pat stengiasi pasirodyti kaip galėdamas geriau“, - pridūrė C.Horneris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.