Delio Rossi | LaPresse/Scanpix nuotr.

Delio Rossi | LaPresse/Scanpix nuotr.

Genujos „Sampdoria“ klubas pranešė, kad dėl prastų ekipos rezultatų iš vyriausiojo trenerio posto yra atleidžiamas Delio Rossi.

„Sampdoria“ klubas patyrė tris pralaimėjimus iš eilės ir dabar ekipa su 9 taškais nukrito į 18 vietą. Paskutiniame savo mače D.Rossi 1-2 pralaimėjo „Fiorentina“ klubui.

„Sampdoria“ klubas praneša, kad Delio Rossi ir visas jo trenerių štabas yra atleidžiamas. Klubas norėtų padėkoti kiekvienam iš jų už jų atsidavimą ir profesionalumą. Laikinai pirmajai komandai vadovaus Francesco Pedone“, - rašoma klubo pranešime.

52-ejų metų D.Rossi į „Sampdoria“ atvyko praėjusių metų gruodžio mėnesį. Praėjusiame sezone jis su klubu užėmė 16 vietą ir išliko „Serie A“ lygoje, bet šiame sezone „Sampdoria“ žaidimas buksuoja.

Kol kas nėra aišku kas taps naujuoju Genujos klubo treneriu, bet spauda išskyrė du realiausius kandidatus – Sinisa Mihajlovičių ir Zdeneką Zemaną.
  • Giuseppe Sannino | AFP/Scanpix nuotr.
    Giuseppe Sannino | AFP/Scanpix nuotr.Savo trenerį Giuseppe Sannino atleido ir Veronos „Chievo“ klubas, kuris Italijoje su 6 taškais užima paskutinę vietą.

56-erių metų G.Sannino į „Chievo“ atvyko tik praėjusią vasarą, visgi jis „Chievo“ žaidimo nesustygavo. Per paskutinius aštuonis mačus klubas šešis kartus pralaimėjo ir du kartus sužaidė lygiosiomis.

Nors praėjusį savaitgalį „Chievo“ atsilaikė prieš „Milan“ klubą ir sužaidė lygiosiomis 0-0, bet tai neišgelbėjo G.Sannino ir buvęs „Siena“ bei „Palermo“ strategas vėl buvo atleistas.

Veronos ekipa taip pat pranešė, kad jų naujuoju treneriu tapo Eugenio Corini. Buvęs „Chievo“ narys jau anksčiau treniravo šią komandą, tačiau gegužės mėnesį abipusiu susitarimu jis paliko klubą. Visgi praėjus pusmečiui E.Corini ir vėl vadovauja „Chievo“ klubui.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų