Jonas Stadalninkas | Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Jonas Stadalninkas | Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Vos prieš pusmetį Kauno „Žalgirio” klubo generaliniu direktoriumi tapęs Jonas Stadalninkas netrukus po LKL finalo serijos turėtų palikti postą.

„Lietuvos ryto” šaltinių teigimu, Kauno klubo generalinis direktorius J.Stadalninkas jau parašė pareiškimą, prašydamas nuo 2012 metų gegužės pabaigos atleisti jį iš einamų pareigų.

32-ejų kaunietis perėmė „Žalgirio” administracijos vairą po to, kai iš klubo pasitraukė Paulius Motiejūnas. Buvęs „Žalgirio” generalinis direktorius perėjo dirbti į Lietuvos krepšinio federaciją (LKF), kai LKF prezidentu tapo Arvydas Sabonis.

„Paulius – darbštus darbuotojas. Tačiau turi vaikišką savybę – pavydi žaidėjų komandos treneriui ir sporto direktoriui. Tai nėra gerai”, – ištikimą žalgirietį įvertino Kauno klubo šeimininkas Vladimiras Romanovas.

Atsisveikinęs su P.Motiejūnu „Žalgiris” dar 2011-ųjų lapkritį žiniasklaidoje paskelbė viešąjį konkursą, ieškodamas naujo generalinio direktoriaus. Pasak laikinai šias pareigas ėjusio klubo sporto direktoriaus Vitoldo Masalskio, buvo gauta „85 proc. studentų pareiškimų”, bet generaliniu direktoriumi V.Romanovas tuomet pasirinko ne naujoką iš gatvės, o Kauno klube trejus metus jau dirbusį J.Stadalninką.

Vytauto Didžiojo universitete vadybos magistro diplomą gavęs kaunietis prieš pakildamas dar vienu karjeros laipteliu dirbo „Žalgirio” rinkodaros vadovu.

Naujasis „Žalgirio” žmogus Nr.2 nespėjo net apšilti kojų, kai gruodžio pradžioje jau sulaukė Lietuvos rinktinės puolėjo Jono Mačiulio kritikos. Tuomet sutarties su Sienos „Montepaschi” dar neturėjęs buvęs žalgirietis viešai stebėjosi nesuprantamu Kauno klubo vadovų darbo stiliumi.

„Dabartiniai žmonės, kurie pakeitė Paulių, tai jiems toli gražu iki Motiejūno lygio. Man kartais jų sprendimai ir kalbos, kai mane sutinka kur nors gatvėje, tiesiog varo į neviltį, – radijo laidai „Basketnews” kalbėjo J.Mačiulis. – Toks vaizdas, kad tie žmonės gal kažkada yra patys žaidę krepšinį, bet apie visus tuos dalykus, kurie susiję su popieriais, žino tiek pat kiek aš apie baletą.Krepšinio tematika jie kalba paukščių kalba.”

Jei J.Stadalninkas gegužę paliks „Žalgirį”, jis bus jau penktasis vadovas, atsisveikinęs su Kauno klubu nuo tų laikų, kai legendinės Lietuvos komandos kontrolę perėmė V.Romanovas.

Per pastaruosius sezonus „Žalgirį” paliko sporto direktoriaus pareigas ėję Algirdas Brazys, Rimantas Grigas, Šarūnas Sakalauskas ir generalinis direktorius P.Motiejūnas.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų