Anthony Reveillere | AP/Scanpix nuotr.

Anthony Reveillere | AP/Scanpix nuotr.

„Napoli“ klubas savo oficialiame puslapyje pranešė, kad jų gretas papildė laisvasis agentas Anthony Reveillere. Patyręs krašto gynėjas pasirašė sutartį iki sezono pabaigos su galimybe ją pratęsti dar metams.

Dešinio krašto gynėjas, kuriam sekmadienį sukaks 34-eri, be klubo buvo nuo vasaros, kuomet paliko Liono „Olympique“ ekipą. „Lyon“ komandoje prancūzas sužaidė 286 „Ligue 1“ mačus ir laimėjo penkis Prancūzijos lygos titulus, penkias „Supertaures“ ir dvi Prancūzijos taures.

„Esu pagerbtas, kad gavau galimybę žaisti tokiame nuostabiame klube kaip „Napoli“, - trumpai kalbėjo krašto gynėjas, kuris „Napoli“ klubui Čempionų lygoje galėtų padėti tik po grupių etapo.

Jau anksčiau rašėme, kad dėl Camilo Zuniga ir Giandomenico Mesto traumų, „Napoli“ ir pradėjo ieškoti naujo krašto gynėjo. Taigi, Italijos ekipa nusprendė pasirašyti trumpalaikę sutartį su patyriu prancūzu, kuris savo šalies garbę gynė 20 kartų.

„Lyon“ komandoje A.Reveillere žaidė nuo 2003 metų. Prieš tai gynėjas dar spėjo sužaisti „Rennes“ ekipoje ir „Valencia“ komandoje. Iš viso per savo karjerą prancūzas sužaidė 595 mačus ir įmušė 9 įvarčius.


  • Anthony Reveillere ir Rafa Benitezas | sscnapoli.it nuotr.
    Anthony Reveillere ir Rafa Benitezas | sscnapoli.it nuotr.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų